SVĒTKI! BLOGAM 1 MĒNESIS! FOTO

Kā jau tas daždien gadās ar labiem enerģijas nesējiem, negaidot atskan zvans un … šoreiz ir dāvana blogam – pirmais nopietnais gadžets reālā testa režīmā un tas ir …

OLYMPUS PEN

OLYMPUS PEN

Jā. Kā tad tas viss aizsākās? Kādu dien’ intervēju Miku Latvi jeb Onkuli un Miks man teica, ka kaut kur twitterī esot bijis links uz iespēju pieteikties. Tā nu pieteicos, protams, un gaidīju. Jau biju sācis aizmirst līdz šodien man zvana no Olympus biroja un saka – kamera ir gatava doties pie manis. Ko es? Ātri ātri pēc kameras un tagad jau priecājos par to. Apraksts un viss pārējais būs vēlāk.  Te nebūs reklāma – es nekādu naudu par šo nesaņemu un negribu saņemt – šeit būs dalīšanās pieredzē un emocijās par kameru, kura manuprāt būs labs instruments tiem, kas vēlas kompaktu un veiktspējīgu ierīci ar labu optiku.

Bet šodien ir bloga jubileja un tāpēc ir īpaša sajūta. Par ko un kāpēc tā sajūta nezinu… Bet mēnesis ir pagājis un visa cita starpā man ir tādi secinājumi:

  • Blogot ir forši. Nezinu gan, vai esmu true vai fake blogeris, bet pašam patīk.
  • Video – labākais veids, kā nepastarpināti un salīdzinoši ātri nodot sajūtu. Viennozīmīgi.
  • Latvijas blogosfēra – zelta bedre, pilns ar dimantiem un patiesām vērtībām. Paldies visiem, kas atsaucās maniem aicinājumiem filmēties.PRIEKS!
  • Ir daudz ko mācīties – kā pareizi rakstīt, filmēt, fotografēt, izplatīt saturu. Mācos – kā man tēvs saka – visu mūžu tas jādara.
  • Kādam manis radītais saturs ir noderējis un palīdzējis – piemēram Martai Krivadei

Ir arī citi secinājumi, bet par tiem laika gaitā. Lai vai ko kurš domātu – pie sasniegtā neapstāšos un mācīšos arī turpmāk. Centīšos atrast arvien jaunus cilvēkus, ar kuriem runāt un tikties un piedāvāt Tev – mans cienījamais lasītāj/skatītāj  - vairāk interesantus mirkļus dažādos kontekstos. Domāju, ka izdosies. Jo jaunas intervijas ir jau sagatavotas  - atliek tikai samontēt. Reklāmas joprojām nebūs, bet man interesantas lietas/vietas/iespējas tiks izbaudītas/apskatītas/aprakstītas/safilmētas/atrādītas. Vēl ir padomā dažas jaunas idejas, bet par tām pašlaik nerunāšu. Uztaisīšu un tad varēsim parunāt. Tāds ir viens no maniem principiem – vispirms darbi, tad vārdi :) Cerams, ka abi labi – gan vārdi, gan darbi :) Paldies lasītājiem un paldies visiem, kas atbalsta – morāli, fiziski un visādi citādi. Priekā!

Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

18 komentāri


pievieno savu komentāru