Svētdienas jaunumi 21

Svētdiena. Paredzēta svētīšanai. Bet mūsu pusē viss ir savādāk, jo diena paredzēta darbam. Vakardienas atpūta bija laba, tāpēc šodien nebija problēmas koncentrēties darāmajam un daudzas lietas arī izdarīt. Kā man saka kolēģe – ķīnieši ir apsēsti ar darbu, tāpēc nav problēmu iekļauties kopējā noskaņojumā. tā nu šorīt cēlāmies un devāmies uz EXPO teritoriju, lai nofilmētu interviju ar Ivaru Beitānu par progresu paviljona būvniecībā.Šīrīta galvenais prieks ir tas, ka vakar beidzot ir nopirkta tējkanna un varu beidzot uzvārīt ūdeni un dabūt auzu putru! Yeah! Diena iesākas priecīgā zīmē.  Pēc auzu putras esmu gatavs doties ceļā un pa lielam viss ir kārtībā. Priekšā – būvlaukums.

Būvniecība tiešām sokas un strādnieki kā skudras tekalē pa objektu. Spīd saule un patiesībā ir sasodīti karsts saulē. Esmu saģērbies ar rezervi, bet nākas izģērbties tomēr. Jo saule cepina un siltais gaiss sviedrē. Paviljona fasāde ir šīs dienas prieks un lepnums. Es patiesībā diezgan daudz safilmēju fasādi un šķiet, ka mani tā ievelk sevī – varu skatīties uz to ilgi un aizrautīgi. Man patīk, kā vējš spēlejas ar to, es jūtu dabas klātbūtni, es jūtu gaisu un vieglumu. Es jūtu, kā fasāde sarunājas un stāsta par Latviju – caur smalko saules spēli un krāsu gammu. Kaut kā es tā aizsapņojos un patiesībā esmu lepns par to, ka mūsu paviljons ir ievērojams ar visu, kas tajā ir un būs. Man ir prieks par pašiem un par valsti, ko priekšāstādīsim pasaulei aizraujošā veidā. PRIEKS! Protams, ka esmu safilmēto arī apstrādājis un gribu parādīt Tev, mans lasītāj. Tas tiešām bija šīsdienas prieks un labākais notikums.http://www.vimeo.com/11020014

Pēc atgriešanās mājās turpinājās darbs pie datora – epasti, darba uzdevumi, saskaņojumi, dokumentu lasīšana un tādā garā. Nekas īpašs it kā. Ap 6 vakarā piezvana Ivars un aicina iziet ielās kaut ko uzēst. Labprāt atsaucos aicinājumam un dodamies ēst. Nonākam zivju un citu ūdenī dzīvojošo dzīvnieku restorānā. Redz, ko tur gatavo :) http://www.vimeo.com/11020612

Pēc atgriešanās mājās es ķeros pie epastiem un darbiem, savukārt Ivars skatās FOOD INC. – dokumentālo filmu par ASV pārtikas rūpniecību, mana kolēģe Janet strādā ar mediju sarakstiem, kurus aicināsim pie mums ciemos.

Šīsdienas mazās atšķirības:

  • Bieži esmu ievērojis, ka cilvēki ielās iziet pidžamās. Ir jautri noskatīties.http://www.vimeo.com/11020687
  • Populārākās automašīnu markas ir Buick un Volkswagen. Visi takši šeit ir VW Santana un jaunie Touran busiņi – tie ir EXPO takši, speciāli uz EXPO sarūpēti.
  • Transformeri dzīvo Šanhajā. Pats redzēju!http://www.vimeo.com/11020715
Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

1 komentārs


pievieno savu komentāru