Svētdienas blūzs Šanhajā – četrpadsmitā diena

Šī diena ir nolemta atpūtai – miega bads ņem virsroku un saprotu, ka ir jāizguļas kārtīgi – un to arī daru – kopā noguļu kādas 1o stundas. Pēc kā jūtos daudz labāk. Vēl kādu ananāsu uzēdu brokastīs un esmu gatavs atpūtai. Tādai, uz kuru velk Šanhajas lietainais laiks – mani tas konkrēti velk uz skumju jeb blūzu. Tieši šodien. Jo zinu, ka Rīgā spīd saule un pavasaris pilnā sparā nāk virsū. Par to – protams – ir prieks, bet šeit līst kā no spaiņiem, debeskrāpju mices ir iegrimušas mākoņos un neredzu par ko priecāties. Nolemju dienas pirmo daļu veltīt jaunā telefona aparāta apgūšanai. Kā līdz šim nepierasts – paņemu manuāli un kā saka RTFM :) Lēnām, bet pamatīgi – kas ir labi, jo uzzinu patiešām dažas vērtīgas funkcijas, kas nepieciešamas darbam. Priecājos par jaunatklājumiem, bet skumstu par to, ka formatēta atmiņas karte vairs nerādās – kad atrodas telefonā, telefons man saka, ka karte nav ielikta :) Tā lūk. Pat nezinu, ko lai iesāk. Gaidu konsultāciju no speciālista.

Pēc tam tomēr nolemjam iziet ārā, blūzā, uzēst. Līst kā pa jāņiem. Nonākam kādā supermārketā, uzejam kādā septītajā stāvā un tur ēdam. Man atnes necerēti lielu zupas šķīvi, no kā paēdu visai dienai. Pat pārēdos. Tad lēnā garā dodamies uz veco dzīvokli apciemot kolēģus, lai vienkārši parunātos par šo un par to un par paviljonu. Apskatām arī fasādes elementu – 100 000 plāksnīšu paraugus, kuri ir speciāli sagatavoti. Tas īpašais tajā ir pērļu pulveris, kas tiek izmantots, lai panāktu mums vajadzīgo efektu. Tēja, šokolāde no Rīgas, sarunas, sarunas, sarunas un vienā brīdī atkal ir klāt miegs.

Kādam no kolēģiem rīt ir datums, kad jāpamet valsts, lai varētu turpināt uzturēties šeit – tā nu ir lēmums lidot uz Honkongu uz vienu dienu un tad atpakaļ. Jo tas skaitās, ka esi izbraucis no valsts. Redzēsim, kā klāsies kolēģim. Vēl ir tā, ka šobrīd ir četrpadsmitās dienas vakars un centīšos iet gulēt laicīgi, lai gan uz galda stāv kaudze ar žurnāliem, grāmata un vēl daudz informatīvas literatūras, kā arī datorā Roseta stone ar ķīniešu valodas mācību programmu. Bet diennaktī ir tikai 24 stundas.

Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

0 komentāri


  • pievieno savu komentāru

pievieno savu komentāru