Priecīgus Ziemassvētkus!

Tas brīdis ir klāt. Kad jātaisa kopsavilkums par gada laika padarīto, sajusto, piedzīvoto un iemācīto. Varbūt ka ne piespiedu kārtā, taču man ir vēlme salikt gada hītus un gada neveiksmes, lai mācītos turpmāk pieļaut mazāk kļūdu un radīt vairāk prieka.Mans šīgada personīgās dzīves jaunums ir šis blogs. Un caur to sastaptie cilvēki, notikumi un sajūtas, kuras tā nemaz nevar vienā bloga ierakstā izstāstīt. Tā visādā ziņā ir pozitīva un patīkama pieredze un noteikti ierindojama manā šīgada bilancē ar plus zīmi – tas tāds grāmatvežu slengs.

Un tieši tāpēc, lai pateiktu paldies par iedvesmu, kas mani apciemojusi, pateicoties Jums – es sapulcēju dažus no tiem, ar kuriem iepazinos šajā gadā un ar kuriem bija izdevība komunicēt, lai nodotu sveicienu, pateiktu paldies un uzcienātu ar paša sagatavotu parfē. Pēc labākajām tradīcijām parfē recepte tika uzieta internetā un tādā ziņā šis viss pasākums bija kontekstā. Plašāk par pašu parfē šeit es jau esmu uzrakstījis.

Nu tad lūk! Te ir mūsu kopbilde un saku  - PALDIES – tiem, kas piedalījās, tiem kas atbalstīja, tiem, kas piekrita intervijām, tiem, kas nepalika vienaldzīgi. Bez Jums mans gads nebūtu izdevies tik labs kāds tas izdevās. Paldies Imagine Studio, kas šo visu padarīja iespējamu.

Es jau varētu izpaust kaut ko tādu patētisku kā  - Es Jūs mīlu (un nebūs melots), bet man šķiet, ka vienkārši paldies par kopā pavadītu laiku, par izrādīto cieņu un veltīto uzmanību ir gana labs variants pateicībai.

Te nu mēs esam - digitālā sabiedrība realitātē

Tātad  - kas ir redzami šajā bildē?

Trešajā rindā no kreisās: Jānis Ķirpītis (www.kirpitis.lv), Miks Latvis (www.onkulis.com), Juris Šleiers (sleiersjuris.wordpress.com), Kristaps Skutelis (www.krizdabz.lv), Miķelis Baštiks (www.plikums.lv).

Otrajā rindā no kreisās: Ernests Štāls (www.soon.lv/blog/), Edijs Majors (www.edijsmajors.lv), Gatis Mūrnieks (www.youtube.com/user/FUSEGatisMurnieks), Artis Āre (www.artisare.lv), Artūrs Zeļenkovecs (archija.info), Uldis Ziediņš (twitter.com/UldisZ).

Pirmajā rindā no kreisās: Agnese Kleina (whimsicalagnesiga.wordpress.com), Iveta Lublina, hm – es pats, Marta Krivade (twitter.com/martakrivade), Zīle Dāvidsone (shopaholicsdesign.wordpress.com).

Tā lūk! Nu tad visiem priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno gadu. Tiekamies šeit pat :)

Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

4 komentāri


pievieno savu komentāru