Pirmais Snovborda tvītaps

Yeah, beidzot ir iestājusies ilgi gaidītā ziema un esmu gatavs dalīties priekā par to, ka šosvētdien notiks pirmais snovborda tvītaps Latvijā. Tie, kas grib pievienoties – laipni lūdzu lasīt šo linku. Kāds man ar to visu sakars?

Pirms 10 gadiem – kā reiz decembra pēdējās dienās pie manis atnāca divi mani draugi – Rūdolfs Kokins un Dins Danne. Viņi atnāca pie manis ar mērķi mani pamudināt darīt kaut ko snovborda labā. Kā šodien atceros – divas dienas pēc kārtas mēs sēdējām, dzērām tēju un domājām, kā vērst par labu visu tā brīža snovborda situāciju. Un risinājums nāca viegli – es sapratu, ka interneta sniegtās iespējas ir ideālas, lai izplatītu tādu informāciju, kā pats vēlies par tēmām, kas pašam tuvas. Un tā tapa www.sniegaklubs.lv – joprojām aktuālākais snovborda resurss latviešu valodā. Un arī populārākais. Kas ir pats būtiskākais – arī neatkarīgs resurss, jo mēs nekad neesam nodarbojušies ar jebkādu preču izplatīšanu. Mūsu mērķis bija, ir un būs – tikai un vienīgi kvalitatīvs snovbords un tā veicināšana.

Ir pagājuši jau 10 gadi – pilnīgi neticas. Un pa šo laiku ir daudz izdarīts. Tiešām daudz. Tie, kam interesē – var uzmest aci Sniegakluba attīstībai šo gadu laikā. Pašam ir prieks gan par reklāmas balvām, ko Sniegaklubs saņēmis jau pašā pastāvēšanas sākumā, gan par padarīto – pasākumi, DVD par LV snovbordu “KODEKSS”, grāmata par LV snovbordu “Sezona nekad nebeidzas” un galvenokārt par tiem, kuri ir pievērsušies snovbordam un turpina aktīvi kā saka – praktizēt.

Ko es pats esmu ieguvis? Laika gaitā esmu iepazinis visas snovborda puses – labās un sliktās, īstās un nepatiesās, esmu saticis, iespējams, līdz mūsu dienām pašus ietekmīgākos snovborda cilvēkus – Džeiku Burtonu, Terji Haakonsenu, kā arī daudz izcilu braucēju – Nikolasu Milleru, Endiju Finču, Frederiku Kalbermattenu un daudzus citus. Tas man ir devis iespēju pārliecināties, ka lai sasniegtu jebkādu mērķi, ir jābūt garā stipram, neatlaidīgam un mērķtiecīgam. Tad panākumi neizpaliks. Ko arī visiem novēlu.

Sagaidot Sniegaklubs desmitgadi, esam parūpējušies par jaunu identitāti, kura ir jau gatava un pēc pavisam neliela brīža tā ies gaisā visā krāšņumā. Kamēr to gaidām, šeit var uzmest nedaudz aci jaunajam Sniegaklubs.lv logotipam. Sniegaklubs.lv jaunais logo by Miķelis Baštiks.Nu jā – tāds sentiments uznāca, ka gribējās par to visu uzrakstīt. 10 gadus nav viegli tādā ātrā režīmā aprakstīt. Taču sajūta ir – labi padarīta darba sajūta, patiesi. Lūk! Tieši tāpēc šosvētdien, 20. decembrī, Pasaules Snovborda dienā, es personīgi un mani draugi un atbalstītāji ielūdzam Tevi un tavus draugus uz svinībām, kuras norisināsies Cēsīs, Žagarkalnā, no plkst. 11:00. Plašāka programma iekš Sniegaklubs. Un kā es mēdzu teikt – teiciens, kam pats ticu un zinu, ka tieši tā arī ir – Sezona nekad nebeidzas :) Tiekamies sniegā :)

Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

3 komentāri


pievieno savu komentāru