Patīkams sestdienas vakars guļot stāvus – VIDEO

Nekas jau neparasts nenotika, vien baudījām BALTO NAKTI. Kopumā pozitīvs pasākums, kad margināļi iziet ielās un rada atmosfēru – radošu, neparastu, atšķirīgu, intriģējošu un iedvesmojošu. Nezin kāpēc visas garās pastaigas garumā izbaudīju īpatnēju ķermeņa un apziņas stāvokli, kas atgādināja kaut ko pa vidu starp ciešu miegu / gulēšanu un kāju masāžu. Acīmredzot tieši tāpēc bija ļoti grūti izpaust kādu skaļāku vārdu vai pievērsties jebkam, kas notika apkārt. Maģiskais stāvoklis kaut kāds neizskaidrojams. Bet par spīti tam – izbaudīju nakti un redz ko foršu es tur redzēju.

Man ļoti patika @so_on pankūku šovs Tasty telpā. Pankūkas gan nesagaidīju, bet satiku 10 gadus neredzētu klases biedru (viņš arī kadrā šeit trāpījis kopā ar pašu Ernestu) .

Ernests Štāls viņš arī @so_on cep pankūkas iekš Tasty Telpas

Ernests Štāls viņš arī @so_on cep pankūkas iekš Tasty Telpas

Pēc tam devos tālāk un mani patīkami pārsteidza autora refleksija par moderno dzīvesveidu. Neko gan jaunu tas nepavēstīja, vien piedāvāja paskatīties uz šo fenomenu it kā no malas. Es būtu priecājies par kādu konkrētu ieteikumu, jo pamatreakcija bija – so what? Tā tas tiešām arī dažkārt ir – neslēpšu. Draudzene piedraudēja sākt rakstīt blogu – dzīve ar blogeri punkts elvē. Redzēsim :) http://www.vimeo.com/6557787

Pēc šī mazā pārsteiguma cauri Vērmaņdārzam (Etore Skola, Balle (pirmo reizi to redzēju XX. gadsimta 84.-85. gadā) un Zelta Zivtiņas kakao stends http://www.vimeo.com/6560398) devāmies uz Ķīmijas bāru un Spīķeriem, lai uzmestu aci norisēm tur. Kā izrādījās – ķīmijas bārs bija funky. Pašam bija bail nomēģināt jebko, bet vieta un atmosfēra radīja maģisko sajūtu – tur kaut kas ir. Katrā ziņā labi redzams, ka interesentu netrūka.

Ķīmijas bārs Baltās nakts ietvaros iekš RIXC telpas Vecrīgā.

Ķīmijas bārs Baltās nakts ietvaros iekš RIXC telpas Vecrīgā.

Tālāk devāmies uz spīķeriem. Es patiesībā gribēju apskatīt šo izstādi, kurā pats arī piedalos. Bet kad aizdevos līdz norises vietai, mani veikli pārķēra šis pasākums. Tātad kas te notika -

Elektroniskā kaķene Anetes rokās. Visjautrākie ir koka taustiņi ar iededzinātiem simboliem. Īsts šedevrs.

Elektroniskā kaķene Anetes rokās. Visjautrākie ir koka taustiņi ar iededzinātiem simboliem. Īsts šedevrs.

viesim rokā iedod elektronisku kaķeni, kurā 140 zīmēs (ai ai ai – cik neparasti) jāuzraksta savs vēstījums. Labākais šajā – taustiņi no koka ar iededzinātiem simboliem. Kad esi ierakstījis vēstījumu, tad nomērķē uz sienu ar zaļu punktu – lāzeri acīmredzot, atvelc gumiju un atlaid to – un pēc mirkļa uz sienas parādās Tavs elektroniskais vēstījums gaumīgā pleķī spīguļojošs (lielākais kleksis – manējais – man ar pašapziņu viss kārtībā, laikam visgarākais vēstījums bija uzrakstījies salīdzinot ar citiem vēstījumiem šajā vakarā).

Tavs vēstījums uz META KAFE sienas no elektroniskās kaķenes raidīts.

Tavs vēstījums uz META KAFE sienas no elektroniskās kaķenes raidīts.

Pēc šī pasākuma devos uz izstādi, tomēr skaņa mani apdullināja tiktāl, ka jutu – not for me tonight. Īsajā ceļa posmā pazīstami cilvēki gāja garām tik mērķtiecīgi uz nakts tirgu, ka pat 5 cm attālumā nepamanīja (nakts tirgus aizņem visas domas – acīmredzot). Un nakts kļuva arvien dīvaināka. Vēl pietika spēka aizklumburēt līdz Blaumaņa ielai, kur auto stāvēja un tad jau spēka pietika tikai lai aizbrauktu mājās. Vēl tika redzēti Survival Kit projekta dažādie notikumi Blaumaņa un citās ielās (bet netika fiksēti nekādā veidā kā vien guļot un kājas masējot), kā arī patīkamais daudzo jauko cilvēku īpatsvars vēlā nakts stundās Rīgas ielās. Tā dēļ vien bija vērts iziet pastaigā. Vēl viena pietura – masu pulcēšanās PĒRLĒ ar policista šovu http://www.vimeo.com/6555565 un lēmums – gulēt.

Padod ziņu saviem draugiem:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • draugiem.lv
 • TwitThis

4 komentāri


 • Ha, ha bija bail nomēģināt ;) tev un bail! es vēl dzīva šodien pēc mūsu Ķīmijas bāra, pati tiku pie mēģenes tik pašās beigās un pie vienīgā pikantā kokteiļa visā dzērienkartē :)

 • EU TU, uniformā, ej labāk manu velosipēdu dagoņiš!

 • “Pēc tam devos tālāk un mani patīkami pārsteidza autora refleksija par moderno dzīvesveidu. Neko gan jaunu tas nepavēstīja, vien piedāvāja paskatīties uz šo fenomenu it kā no malas. Es būtu priecājies par kādu konkrētu ieteikumu, jo pamatreakcija bija – so what? Tā tas tiešām arī dažkārt ir – neslēpšu. Draudzene piedraudēja sākt rakstīt blogu – dzīve ar blogeri punkts elvē. Redzēsim :)

  Man nevajadzēja būt tik skopam, un izskaidrot vairāk par projektu.

  Bet ja nu kādam ir interese, tad vienkāršiem un nepaplašinātiem teikumiem, varu izklāstīt:

  Blogojot, sērfojot netā un pats galvenais – spēlējot datorspēles, lietotājs pazaudē realitāti, tā noslēdzas ap viņu. Šeit lieliski kalpoja aizvērtais reklāmas stends.

  Tas īsumā viss.

  RP

pievieno savu komentāru