Padoms – brīvā laika pavadīšanas iespēja – VIDEO

Protams, ka brīvais laiks ir jāplāno. Un vēlams to darīt laicīgi. Un ja ir super laika apstākļi kā šodien, tad var nodoties visādām lietām. Tātad šoreiz mans mazais stāsts būs par sekojošo:

 • Par veselību un physical condition
 • Par jauna veida piedzīvojumu un team building iespēju
 • Par motivāciju un iemesliem
 • Par sajūtu, kāda rodas pēc svaigā gaisā aktīvi pavadītām trim stundām
 • Par spēka punktiem
 • Par patīkamo sajūtu
 • Par riteņbraukšanu, snovbordu, karatē, kalnu slēpošanu, tenisu, futbolu, burāšanu, orientēšanos, snovbordu

Diezgan neveiksmīgā rudens/ziemas sezona (smaga slimība un mehāniska trauma) atstājusi savas pēdas. Vakar dejojot kāzās, pēkšņi sajutu, ka ceļa trauma nav cukurs – joprojām var to just zināmās situācijās. Tāpēc šodienas plāns pievērsties jaunam aktivitātes veidam mani nedaudz biedēja tādā ziņā, ka varētu atkal sāpēt celis un iespējams, pieredze nebūtu patīkama.Īpaši uzmanīgu mani darīja fakts, ka aktivitātes veids būs saistīts ar rāpšanos – visāda veida – pa baļķiem un tamlīdzīgi, līdz ar ko biju zināmā veidā uztraucies kā nu būs.

Bet bet bet – viss bija labāk nekā cerēts. Un nu varu atklāt, par ko ir stāsts – par augstām virvēm un ar to saistītiem elementiem, kur katrs un katra var pēc sirds patikas izrāpelēties un izdauzīties. Lai gan šis viss nav tik rotaļīgi, kā izklausās. Patiesība – diezgan grūti. Savukārt patīkamā kompānija, kas šo visu izveidojusi – puiši un meitenes no Lūzumpunkts.lv, nodrošināja mentālo klimatu tik patīkamu, ka visas 3 stundas pagāja kā vienā elpas vilcienā. wooooh un jau patīkamas atmiņas sagūlušas datorā un iespējas par šo visu pareflektēt pēc pasākuma noskaņā.

Ar šiem cilvēkiem netieši biju iepazinies kur gan citur – virtuālajā realitātē pirms gada vai diviem. Patika viņu darītais, lai gan īsti nesapratu ar ko un kā viņi nodarbojas. Un tad kur gadījies kur ne – nāca piedāvājums no Edija šonedēļ aizdoties uz virvēm un saifilmēt to visu mūsu abu projektam, kuram vēl nav nosaukuma. Tā nu šodien bruņojušies ar kamerām (bet aizmirstot pietiekamā skaitā baterijas visiem foto un video gadžetiem mājās) devāmies uz virvēm un kārtīgi pavingrojām.

Kāpēc es šim vispār piekritu? Es senāk skolā biju nodarbojies ar tūrismu, bet tā – kā lai saka – bezjēdzīgi. Piektajā / sestajā klasē īsti nesapratu, ko iesākt ar tūrisma pulciņā iegūtajām zināšanām un īstu motivāciju tur ilgstoši atrasties (tai pulciņā) priekš sevis nevarēju atrast. Tā nu pametu to visu un miers. Tāpat paralēli nodarbojos ar visādiem citādiem sportam priekš sevis – teniss, futbols, skrituļslidošana, karatē, riteņbraukšana, burāšana, orientēšanās, kalnu slēpošana, vēlāk arī snovbords. Bet viss paša priekam – bez īpašas cenšanās to visu tā nopietni piekopt. Un līdz pat nesenam laikam man ar tūrismu un komandas veidošanas lietām bija diezgan vēsas attiecības. Lai neteiktu – nekādas. Pazinu visādus team-building speciālistus, bet neviens no viņiem manī neizraisīja nekādu interesi iedziļināties subjektā. Bet pēc šīs ziemas sajutu, ka melnās strīpas ievilkto sajūtu rezultātā esmu zaudējis visāda veida veiklību un nepieciešams dažādot savas fiziskās aktivitātes. Un tāpēc priekš sevis noliku tādu kā mērķi – izmēģināt līdz šim neizmēģināto. To jau sāku pagājušajā vasarā un šogad mēģinu turpināt un dažādot darāmās lietas. Protams, ka vēlētos vairāk disciplīnas un nodarbības.

Un piedāvājums par virvēm bija kā kulaks uz acs – tas kas bija jauns un pēkšņi šķita interesants. Ar konceptu, ar ideju, ar veidu kā. Plus vēl iepriekšēja interese par cilvēkiem, kas to dara – viss sakrita pareizi un šodien devāmies savu mazo komandu saliedēt. Atziņas par spēka punktiem: dažādība, komanda, morālais atbalsts, sadarbība – šie ir tie spēka punkti, kas aizrāva. Un fakts, kā nebija tāda lazy atpūta, bet reāli vingrinājumi ar mērķim. Piemēram vingrinājums LOTOSS. Kā arī veids un forma, kādā mūs uzņēma, kā mums visu parādīja un kā mūs nodarbināja nebūt ne vieglajos vingrinājumos. Jūtos kā pēc labi padarīta darba un šo visu no sirds iesaku pamēģināt tiem, kam nav bail no augstuma, tiem, ka aizsēdējušies pie datora un tiem, kas grib sajust neikdienišķas sajūtas, vienkāršas, bet tai pat laikā nervus kutinošas. Viss ir rokās, kājās un galvā. Un sadarbībā un palīdzībā. Tikai tā var tikt uz priekšu.

Pirms pasākuma ierakstīju nelielu video ar Māri Lazdiņu, kurš ir šī pasākuma viens no kūrētājiem. Tad nu šeit neliels video no Māra un arī kāds action :) http://www.vimeo.com/6021612

Padod ziņu saviem draugiem:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • draugiem.lv
 • TwitThis

1 komentārs


pievieno savu komentāru