Ņujorka – pēc 6 gadu pārtraukuma

Jap! Turpmākās 10 dienas tieši no NYC, no Bruklinas un Manhettenas un visām citām vietām – kas un kā notiek pasaules mākslas, finansu, kultūras un visādos citādos epicentros. Šobrīd ir totāls nogurums – vairāk kā 19 stundas ceļā, bet patiesībā pagājušajā naktī tā arī neizdevās aizvērt acis, tāpēc tas nogurums ir vēl lielāks.

A380Ceļš. Garš, bet tai pat laikā diezgan patīkams, pateicoties vācu perfekcijai, ko demonstrē LUFTHANSA. Pirmo reizi dzīvē lidoju ar A380 Zurich. Lidojošais cietoksnis – jā. Pacelšanās / nolaišanās – niecīgas svārstības, kuras nemaz tik ļoti nejūt, brīžiem pat šķiet, ka braucu ar autobusu, nevis ar lidmašīnu. Vienkārši perfekti. Apkalpošana, metāla galda piederumi, jaunākie IHT, WSJ un visi citi patiešām lieliski preses izdevumi kā standarts – ir skaidrs, ko Tu iegūsti ar LUFTHANSA. Nav jau tas varbūt tik svarīgi, bet ir sajūta, ka par visu ir padomāts.

Ko es jaunu šoreiz esmu apguvis? Atšķirība no laika pirms 6 gadiem, ir daudz vairāk labu un ieteicamu digitālu iespēju, kādā veidā var ceļot un kā es pavisam noteikti iesaku to darīt – sākot ar visa veida kartēm telefonā, beidzot ar manuprāt lieliskām iespējām, kā plānot dzīvošanu un pārvietošanos. Labākais un pozitīvākais pārsteigums noteikti ir AirBnB – paldies @AnceKrumina un citiem, kas ieteica šo servisu. Es pats cita starpā ieskatījos arī Couchsurfing iespējās, bet tas tomēr ir salīdzinoši cits veids, kā risināt palikšanas jautājumus – turklāt nav pats ātrākais arīdzan. Tāpēc šoreiz paļaujos uz AirBnB un esmu patiesi priecīgs.

BruklinaŠobrīd kā reiz sēžu savā gultā tādā dzīvoklī, kas izskatās kā no IKEA kataloga izkāpis, Bruklinā, hasīdu rajonā – viss ir ļoti tīrs un svaigs, vēl ir daži ciemiņi ar mani kopā, bet tos es pat nejūtu. Ir klusums (pagalmā nenosakāmas izcelsmes strādnieki patiesībā garlaikojas, nevis strādā), par spīti blakus esošajam metro – es neko nedzirdu no pilsētas kņadas. Es varu atpūsties.

Sliedes

Pirmo reizi esmu Bruklinā. Kā arī pirmo reizi būs iespēja iepazīt vēl citas, iepriekš neiepazītas pilsētas daļas – Braitonbīča, Centrālparks – pat nevaru saprast, kas varētu būt interesantāks. Tāpēc šobrīd vairs daudz nerakstīšu, bet došos ceļā – lai pēcāk uzrakstītu – kas ir biijs interesants.

Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

0 komentāri


  • pievieno savu komentāru

pievieno savu komentāru