LAIME

LAIME

Kas ir LAIME? Katrs ar to saprot kaut ko citu, taču nenoliedzami – katrs cilvēks grib būt laimīgs. Pa savam. Nav vienas tādas lielas LAIMES (bet varbūt ir), kurā visi būtu vienādi laimīgi. Varbūt tā ir kāda teritorija – lielāka vai mazāka, kur cilvēki ir laimīgi kopā esot? Varbūt tas ir laiks telpā, kurā ir iespējama visaptveroša laime? Varbūt vēl kas cits. Nezinu. Bet ir man ir tāda sajūta, ka tieši šobrīd, tieši šeit, tieši tagad es varu teikt – esmu LAIMĪGS!Esmu laimīgs, tāpēc ka daru darbu, kas patīk. Esmu laimīgs, ka bērns labi mācās un ir labākais skolnieks klasē. Esmu laimīgs, jo zinu, ka viss ir paša rokās. Un vēl lielā laika rokās, kurš visu saliks pa vietām – laika gaitā. Tāpēc vienīgais, kas atliek – darīt labas lietas. Tad agri vai vēlu tas viss nāks atpakaļ ar desmitkāršu enerģiju. Esmu to piedzīvojis senāk un nešaubos, ka piedzīvošu to arī turpmāk.

Šobrīd laime ir tā, ka negribas skaitīt dienas, cik esmu šeit nodzīvojis un ka pēdējās dienas vairs nezinu kāda ir diena – pirmdiena vai trešdiena – godīgi sakot vairākkārt sevi pieķēru pie domas, ka nezinu kāda diena. Brīžiem šķiet, ka laime ir spēja iemigt mirklī – tas notiek diezgan bieži.

Bet labākā sajūta ir tā, ka laimi ieplānot nevar. Man piemēram ir tā, ka laimes sajūta uznāk uz kādu nelielu brīdi – tā patiesi – un tad ir ilgstoša labsajūta. Tā gadās ik pa brīdim. Nevarētu teikt ka bieži, bet kad atgadās – tad ir prieks.

Tieši tāds prieks mani ir pārņēmis nupat jau kādu pusgadu, kopš strādāju komandā ar Latvijas dinamiskākajiem prātiem ar Latvijas paviljona grafiskās identitātes koncepta “LAIMES TEHNOLOĢIJA” dažādajiem risinājumiem. Nupat jau viss darāmais pa lielam ir apdarīts un pasākums iet gaisā. Tāpēc laikam šovakar man gribējās par LAIMI uzrakstīt – jo ir laime – dzīvē, darbā, sirdī un sejā. Ir jau arī gandrīz 2 naktī. Jāiet gulēt, jo rīt uz darbu. Ko Tu domā par LAIMI? Saki droši – parunāsimies.

Padod ziņu saviem draugiem:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • draugiem.lv
 • TwitThis

20 komentāri


 • manuprāt, laime ir tad, kad tu aizej gulēt un pamodies ar smaidu sejā :)

 • Ja, godīgi… ja pēc šīs dienas un turpmākās nedēļas viss labi sanāks, tad atsūtīšu tev referātu, kas ir LAIME ;) Šī diena arī uz visiem 110% izdevusies! Novēlu tev to pašu! :)

 • Viena no mazajām laimītēm ir ieraudzīt beidzot kādu krāsu salikumu logo, kas patīk, turklāt vēl ir darināts LV. Raisās patriotisms uz augšu. Ja patriotisms rodas no tā, ko pats vari paveikt ikdienā – Laime!

 • Laimes formula ir veiksmīgi piesavināties svešu ideju par laimi. Tad to sauc par laimes tehnoloģiju.

 • Mana laime šovakar atnāca ar domu, ka rīt kolēģus sapulcē vajadzētu cienāt ar cepumiem. Tā nu laime šodien sākas pie cepeškrāsns un rīt notiekti turpināsies kolēģu lokā.
  Bet pilnībā tomēr nepiekrītu, ka laimi nevar ieplānot. Notikumus, kas mums patīk un tālāk izraisa labas emocijas un arī laimes sajūtu, tomēr plānojam, kaut vai jūsu piemērs par laimes tehnloģiju. Pusgada darbs un tagad ļoti daudzi ir laimīgi vien par to, ka ir latvieši. Tā vien gribas aerodium team nosaukt par laimes pilotiem:)

 • mana laimes definīcija pēdējā laikā ir aizmigt uz vēdera un pamosties uz muguras:)

 • Mēs katrs esam laimes pilots un katrs pats veidojam savu laimes tehnoloģiju. Cik tehnoloģijas – tik laimes! Tāpēc jau arī katram ir sava izpratne par laimi. Mana laimes tehnoloģija ir būt vajadzīgai: sev pašai, maniem mīļajiem, maniem tuvākajiem un tālākajiem, manai valstij… Tad es esmu. Tātad es dzīvoju. dzīvoju, lai būtu laimīga un darītu laimīgus citus. Tieši tā, kā šobrīd jūs visi – tur tālu prom no mājām. Paldies par to!

 • es arī gribu būt laimes pilots. es esmu. mēs esam. laimīgi :) ))

 • skaists un iedvesmojošs blogs un komentāri! :)

 • Laime ir būt pateicīgam par to, cik daudz laba un vērtīga mums ir dots. Laime ir spēja ieraudzīt un priecāties par skaisto un labo cilvēkos. Laime ir draugi, kuri piezvana tāpat vien. Laime ir īstajā laikā satikts īstais cilvēks. Laime ir darbs, kur var likt lietā savus talantus. Laime ir tajā, ka bērns grib tavu tuvumu. Laime ir dalīties ar citiem. Laime ir radīt. Laime ir spēt kustēties un dzirdēt mūziku. Laime ir arī saldējums un zaļā tēja.

 • mana laime ir mani draugi, mana mamma, mans mīļotais draugs, mans kaķis, mans darbs, arī mīļotā dziesma radio, mans diplomdarbs, mana augstskola un vēl daudzas, daudzas laimīgas parādības, cilvēki un notikumi.

  šķiet, šis brīdis ir augstākais un laimīgākais visā manā dzīvē. novēlu tādu ikvienam sev gūt – šo lielisko un pacilājošo sajūtu, kad ik pēc soļa ir vēlme palekties vai klusi uzdungot.

  lai laime tev!

 • Man laime nozīmē just dzīves garšu un to varētu nosacīti iedalīt divās kategorijās. Pirmkārt – laime spējā paskatīties uz ikdienišķo ar svaigu skatu un novērtēt to (un tos) kas ir man apkārt.
  Un otrkārt – laime būt procesā, piedalīties, darīt to, kas saista un pašam šķiet vērtīgs.

 • Yess, Ansi, šie bija crayz mēneši, bet totally worth it. Prieks par kopā padarīto.

 • don’t worry be happy! ja máki atrast, laime ir visur, vajag tikai meklét…

 • E.Kestnera Emīls no “Berlīnes zēniem”teica kādam no Berlīnes puikām: ja tavā ģimenē par naudu nerun;ā, tad jau jums tās netrūkst. Tāpat ir ar laimi.

 • Daudz no iepriekšējos komentāros teiktā ir pareizi – laime ir, ja veselība, bērni veseli un labi mācās, darbs, kas patīk, draugi u.tt. Manuprāt, tas ir liels kapitāls laimei, bet ne laime pilnībā. Ja ir viss iepriekš teiktais un vēl.., bet ja atnācis mājās, atceries, ka esi palicis viens, tad par laimi runāt ir tas pats, kas runāt par to, cik esi laimīgs, bet zini, ka tā vienīgā balss, kuru ilgojies dzirdēt, nekad vairs tevi neuzrunās…
  Rainis rakstīja (ne precīzi, bet tuvu tai domai): kam tev visa šī pasaule… Bet ja tevi mīl viens cilvēks, tev vajadzīga visa šī pasaule.
  Dzīvot un zināt, ka kāds tevi mīl un pēc tevis ilgojas – tu jau esi laimīgs.Protams, arī pašam šis cilvēks jādara laimīgs…

 • Tik patiesi :) hihi , mazliet paliidzeejaat man domrakstam :) )

pievieno savu komentāru