Labākais kebabs Rīgā – kur?

Patiesībā šo tēmu jau senāk gribēju izvērst sekojošu iemeslu dēļ:

 • Man garšo kebabs
 • Sen gribēju salīdzināt esošās iespējas šajā jomā Rīgā
 • Nupat Rīgā atvēries vēl viens kebaba iestādījums

Saliekot kopā šos faktorus un arī citus apsvērumus, nolēmu, ka ir īstais brīdis par šo tēmu uzrakstīt. Pat nezinu ar ko sākt. Atcerējos vētrainos 90tos, kad pirmo reizi Rīgā tika atvērts LIDO un pirmais īstais giross Ģertrūdes ielā . Tas bija kaut kas no ātrās ēšanas kultūras, kāda pēc paziņu stāstītā, ir aktuāla tur, ārzemēs. Starp citu, neatceros kurš man teica, bet pasaules lielākā ēdienu franšīze esot Imbiss – lielāka par McDonalds un tamlīdzīgiem, kas Vācijā uz katra stūra atrodams un piedāvā kebabveidīgos ēdienus. Lai gan šo rakstot, atcerējos – pirmais ātrās ēdināšanas eksperiments norisinājās 80to gadu vidū, Vaļņu ielā, zem U/V Centrs jeb Galerijas Centrs mūsu dienās – tādi īpatnēji hamburgeri, vafeles kvadrātainas ar attiecīgo pildījumu. Kooperatīvu ziedu laiki. Bet jāsaka, ka laika gaitā neviens no uzņēmumiem tā īsti līdz galam nepievērsās autentiskas ātrās ēdināšanas kultūras ieviešanai Latvijā. Un pieļauju, ka sabiedrība vēl nebija gatava saņemt šo pasaulē izplatīto ēdināšanas iespēju. Atsevišķa bloga ieraksta tēma noteikti būs arī labas citu valstu virtuves trūkums Latvijā, bet tas citreiz.

Tātad kas mums notiek kebabu tirgū? Pēc būtības par pirmo kebabu iestādi mēģināja saukties iestādījums pirms gadiem 5 Avotu ielā. Man ir aizdomas, ka tas bija Kebab Fix.  Tad līdzīgs pasākums atvērās Žagarkalnā. Dzirdēju dažādus neglaimojošus stāstus par šo vietu un tas mani nekādā veidā nemotivēja turp doties, lai gan vienu reizi aizgāju un vīlos pilnībā (manā kontā bija līdzīga rakstura iestāžu apmeklējumi Berlīnē). Nav pat vērts pieminēt.

Un nākamais pamanāmais pasākums bija un joprojām ir Food Box – Dzirnavu ielā netālu no krustojuma ar Antonijas ielu un Lāčplēša ielā, blakus Osirisam. Pats šo vietu atklāju pilnīgi nejauši un droši varu teikt – šis ir visīstākais no kebabiem, kas sastopams Rīgā un arīdzan – manā skatījumā visgaršīgākais. Ko es jūtu, ieejot Food Box? Es jūtu, ka īpašnieks ir tēmas zinātājs, kam ir izdevies ieviest/ievest īstu autentisku kebabnīcas sajūtu. Sajūta – tas ir vietas iekārtojums – pieticīgs, vienkāršs, interjera elementi – flīzītes ar austrumu rakstiem, Stambulas ainas fotogrāfijās, muzikālais noformējums – austrumnieciska mūzika, nianses ēdienkartē – sāļais jogurts Ayran, turku tēja un citas nianses, kas rezultējas pārliecībā – šeit jābūt arī labam kebabam. Un tiešām – nekļūdos. Laika gaitā esmu izmēģinājis dažādus ēdienkartes piedāvājumus un jāsaka – šis ir autentiskam, piemēram, Turcijas kebabam līdzīgais piedāvājums. Pa ausu galam esmu dzirdējis, ka īpašnieks ir Turcijas vēstnieka Latvijā dēls. Ir tā, ka iegriežos šeit visai bieži un tiešām – šad un tad pie iestādes stāv auto ar diplomātiskajiem numuriem, tāpat arī iestādē jo bieži esmu sastapis dažādus turkus, tā ka pieļauju – šī ir tāda kā neformālā tikšanās vieta Latvijā dzīvojošajiem turkiem. Esot Turcijā, iecienīju kebabu tik ļoti, ka jau pāris gadus ilgojos, kas beidzot kāds Rīgā saņemsies to piedāvāt un jāsaka – bija vērts gaidīt. Bija, protams, interesanti, kā es pirmo reizi tur nonācu un kā man gāja. Bet par spīti tam, man šķiet, ka Food Box ir kļuvis tikai labāks. Kebabs un kola vai tēja maksās robežās no Ls 2.50 līdz 3.20. Nianse – maksājumu kartes šeit nepieņem – cash only. Tas pat piestāv šai vietai – joprojām stāsts par autentiskumu. Laika gaitā, šķiet, līdzīpašniece ir mani ievērojusi un esam pārmijuši pāris vārdus. Kā es sapratu no stāstītā, tad ir problēmas ar visu autentisko garšvielu ievešanu, tāpēc tā garša varbūt nav pilnīgi autentiska, bet viss kopā – cepuri nost. Man patīk ļoti.

Saprotams, ka šis nav vienīgai piedāvājums pilsētā. Pēc ilgstošām pārdomām reiz nolēmu pagaršot Kebab Fix t/c Alfa. Piegāju tam ar tādu aprēķinu – vienreiz jau var. Un ar šo pašu reizi man pietika. Manuprāt – īsts kebabs nevar tikt tirgots lielveikalā. Tāpat īsts kebabs nekad nebūs McKebabs. Tam ir nepieciešama tā īpašā aura, kad tevi apkalpo pats saimnieks, ēdiens tiek gatavots uz vietas, nav konveijera sajūtas. Labi – varu pieņemt to, ka esmu iesīkstējis un neko nesaprotu no moderna dzīvesveida niansēm un ēdiena pasniegšanas formām. Un esmu mierā ar to. Bet šis pasākums tirdzniecības centrā nekādi neasociējās ar kebabu. Un šeit runa nav tikai par atmosfēru, kas neatbilst autentiskam baudījumam, izšķirošu punktu pielika pati produkta kvalitāte. Ja Food Boxā kebabs ir tāds saturīgs – labi saprotams, kas tur iekšā un pēc formas patīkams un mērces daudzumu vari nejust tik ļoti, tad šeit tādā garā desā viss saturs peld mērcē, kura šķīst uz visām pusēm, kad mēģini iekosties. Pārāk liela tašķīšanās iznāk. Un arī pats produkts – tāds no konveijera, sirds tam nav atrodama un sajūtama. Plus pie visa – neliels vai pat liels bardaks apkalpošanā. Nezinu, kaut kā neuzrunāja mani šis piedāvājums. Tad jau labāk blakus esošās zupas. Man šķiet, ka ēdienā būtiska ir kaut kādas attieksmes klātbūtne, lai jūti – Tu neesi nejaušs šī konkrētā kebaba ēdājs. Man tāda sajūta neradās. Nav nekas slikts tajā, kā cilvēki nopelna naudu, bet es dodu priekšroku individuālai attieksmei, nevis Henrija Forda jaunievedumam.

Un pagājušajā nedēļā punktu kebabu kaujai pielika Tur Kebab, kas atvēries atkal jau Vaļņu ielā pretī Galerijai Centrs, tur kur kādreiz atradās kafejnīca Vanilla. Es saprotu uzņēmējus, kas šajā ne vieglajā laikā ķeras klāt šādiem projektiem. Es saprotu vēlmi ķert garāmgājējus ar eksotisku piedāvājumu. Un jāatdzīstas – pats ne reizi vien un joprojām ik pa brīdim iedomājos, ka vajadzētu tak vienreiz beidzot atvērt savu ēstuvi. Galvā ātri saskaitās cipari un es nomierinos. Tāpēc visu cieņu uzņēmībai. Taču tas, ka ir atvēries Vaļņu ielā manī izsauc dīvainas izjūtas, ar kurām dalījos twitterī tieši tai brīdī, kad iegāju ēstuvē. Sagadīšanās pēc, uzaicināju arī kādu pazīstamu arhitektu kopā iepusdienot un tad nu pārrunājām visu situāciju ar iestādes iekārtojumu un citām saistītajām lietām. Par ēdienu – savu iecienīto Iskender nevarēju pasūtīt, jo tā vienkārši nebija. Izšķīros par donner kebabu. Kolas nebija, jo automātā esot beidzies sīrups. Ok, neviens negaidīja, ka būs tāda rinda un viss ies ārpus kontroles. Aiz letes menedžere mēģināja ar visu tikt galā, bet kaut kā ne pārāk viņai padevās – viens no darbiniekiem vienkārši pagriezās ar muguru pret rindu un iečilloja :) Kam negadās. Pasūti, paņem numuru un gaidi. Apsēdies. Un tad, kad atnes kebabu, seko galvenais pārsteigums – kebaba izmērs. Kas, manā skatījumā, bija vismaz 2x reizes mazāks kā Food Box, 1.5x mazāks kā Kebab Fix. Labi – arguments var būt cena, bet tad iznāk, ka Tev jāapēd vairāk, lai būtu paēdis un cipars saskrien. Nu labi – kāda starpība pa lielam. Viss plastmasīgums, ergonomijas trūkums – rinda pie ieejas, pretī ieejai – pirmais ko ieraugi pie sienas, ir miskastes un daudzi citi iekārtojuma brīnumdarbi – man lika saprast, ka šis nav mans kebabs. Tas ir paredzēts tiem, kam ir vienalga, ko viņi ēd. Atceroties reklāmas nozarē pieredzēto, ir aizdomas, ka laba reklāma var nogalināt sliktu produktu. Pēc maniem tvītiem, saņēmu epastu no Anda, kas ir attiecīgi saistīts ar pasākumu un kurš man skaidroja, kas ir domāts un kā. Un vēl dažas saistītās lietas. Bet pa lielam – šis neizskatās pēc īsta kebaba, katrā ziņā ne pēc tāda, kas ir patiess kebabs.

Pa lielam, šķiet, ka ēšana ir filosofisks process un labākais, kas ar Tevi var notikt – Tu pats vari izvēlēties kur un kā un ar ko kopā pavadīt savu laiku. Vai gribi nodzīvot McDzīvi vai gribi dzīvot īstam un pa savam :)

P.S. Un gluži kā papildinājums manis teiktajam, vakar twitterī sāka retvītoties šis raksts. Mani tas uzrunāja tādējādi, ka ļoti novērtēju Food Box pieticību un cenšanos nebāzties nevienam virsū ar savu eksistenci. Tas, manuprāt, ir labs piemērs, kā mārketēt savu piedāvājumu. Ja piedāvājums būs labs, cilvēki to novērtēs agri vai vēlu. Savukārt ja Tu apkārt kladzini, cik Tev foršs piedāvājums, bet patiesībā produkts ir so so – var iznākt kā vecajos laikos – laba reklāma nogalina sliktu produktu. Lai labi garšo :)

Padod ziņu saviem draugiem:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • draugiem.lv
 • TwitThis

74 komentāri


 • Pārskatāmības nolūkos, es būtu izcēlusi ‘kebab-vietu’ nosaukumus.

  Visā visumā, izsmeļošs raksts. :-)

 • pēc vilšanās tajā lielveikala brīnumā (laikam uz Avotu ielas) vairs i nemeklēju, i neinteresējos.
  būs jāuzmet aci, jo Dzirnavu iela reizēm gandrīz pa ceļam.

 • Ieliku pie uzdevumiem, ka man tas FoodBox ir jāapmeklē, kad Rīgā būšu. Visu laiku aizmirstas. :)

 • Pirms kāda laika redzēju to Vaļņu ielas kebabu pa TV. Bet tad, kad viņi vēl nebija atvērti. Principā sižets pārsteidzīgs, jo lielija to kā vēl nav. Galvenā fiška bija tā, ka gatavo īsts ēģiptietis (vai varbut turks).

 • Avotu ielas kebabs bija jēdzīgākais, kas Rīgā bijis. Pārējie, ko KebabFi taisīja bija vaorak tādi kebaba makdonaldi – gan iepirkšanās centros, gan Audēju, gan Tērbatas un Brīvības ielā. Stacijā – tur diezgan atkarīgs no tā, kādi nu tie darbinieki kuro reizi bijuši – citreiz tas pildījums tāds devīgāks, citreiz knapāks un maizīte aukstāka.
  Bet vispār – kvalitāte kopumā stipri kritusies. Un FoodBox Lāčplēša ielā – diezgan jau pašvaks. Tas pirmais – Dzirnavu ielā – labāks. tak nu – par Berlīnes kebabiem (par 2,5 eiro) Rīgā tik var sapņot.
  Stambula gan ar kebabu saprot dažādas lietas un nekādi nevaru teikt, ka tur tie garšīgākie.

 • Garšīgākais kebabs ir Barona ielā pie VEF tilta, pavisam maza iestāde, saucās “Babor Kebab” vai kaut kā tā (kādreiz tāda pati bija arī pie Kalnciema tilta). Esmu ēdis arī FoodBox un Kebabfix, šis ir labāks.

 • maps.google.com – 56.968006,24.151291

  Šinī mājā. Vasarā vēl bija, ceru, nav bankrotējis :)

  • Ir,ir vēl vaļā! Apkalpošana visnotaļ personīga, kaut vai tik tādēļ, ka ieiet tur nevar vairāk par 10 cilvēkiem vienlaicīgi, taču kebabi, manuprāt, nav tie labākie.

 • FoodBox kādreiz bija labāk un arī ir labi kad tevi atcerās, tad vairāk cenšas. Garšas ziņā pārsit visus citus iekš LV. KababFix – nekontrolēts slikti atalgots tīņu darbs, jāēd lavašā ietīti kāposti ar gaļu. Nezinu kā to nosaukt bet tas nav kebabs un vēl par 3 ls.

 • kādu laiciņu kebabs pie VEF tilta ciet.(:

 • Pie Vef tilta bija vislabākais kebabs, ko esmu ēdusi:) ļoti nožēloju, ka viņi aizvērušies, cerēju, ka pārcēlušies, bet nekur nemana… viņiem vienkārši citu vietu vajadzēja izvēlēties…

 • Nesen biju Cyprus kebab house, kas nesen atveries Vecriga; Kungu iela.
  Tur ir loti majiga atmosfera, tadas Kipras noskanas. Tur nav nekas no bezgaumigas un uzbazigas reklamas par kebab ieskrietuvem Turkebab, Kebabfix.
  Cyrpus kebab ir ediena kvalitate it loti laba, galvenais, ka svaigi un neparkonserveti produkti. Biju parsteigta, ka mus apkalpoja ipasnieks, kas runaja loti laba latviesu valoda. Izradas tas ir kads turks no Kipras kas jau vairakus gadus dzivo Latvija.

 • Paskat, cik daudz kebabi Rīgā atrodas, kad saliek galvas kopā. Biju pārsteigts par FoodBox Lāčuplēša. Biju kādu mēnesi atpakaļ. Meitene nepabrīdināja, ka būs minūtes 15 jāgaida un kebabs bija kautkāds pliekans, bezgaršīgs… Žēl, jo pēc atsauksmēm biju sagatavojies patīkamiem iespaidiem. Pamēģināšu vēlreiz.

  • njā- man par Lācplēša ielas FoodBox ļoti līzīgs iespaids – tā gatavojos un gāju tur, bet vīlos.

   Savukārt Dzirnavuu ielas FoodBoxam pēdējos mēnešos esmu gājis garām daudz reižu – bet vai nu ta sbijis ciet vai arī man kaklā un degunā lidokaīns iepūsts, ka nav vērts mēģināt – garšu nejustu.

 • Atcerējos, vēl viens kebabs ir Ģertrūdes ielā pe NB biljarda kluba. Neesmu uzdrošinājies ieiet. Tāds dizains, pēc manām domām varētu būt kautkādai elles palīgtelpai. Turki izskatījās samērā autentiski un gaļa uz iesmiem arī griezās…

 • Pagājušonedēļu gāju nomēģināt jauno Sultan kebabu Barona un Dzirnavu ielas stūrī. Pirmās trīs diena stur piedāvājums – kebabs par Ls 0,69. Pusseptiņos vakarā iegāju un taisni pirms manis gaļa izbeidzās.

  Gāju nākoša dienā, – tad cena jau Ls 1,19. Ieejot neviens nesveicina, apkalpo drausmīgi lēni – vēl galīgi nav iemanījušies, pildījums nevienmērīgs – apakša’jāēd trašdaļa maizes galīgi sausa, prasīja par mērci – teicu aso, bet nu – nemaz ar asua nejutu. Vispār – vairāk biju vīlies, kā gandarīts, tomē rman patīk, ka jauna vieta.. – ja tik nu tā kvalitāte uzlabotos – gan produktam, gan apkalpošanai.. būs kādreiz vēlāk vēl jāpārbauda.

  Tāpat ar tai menu kartē viņiem – izskatās, ka pašiem nav nojēgas, kas ir Donner un kas Durum – sausas laikam vienkārši – mazias un lielais .. kaut kā tā..

 • i searched and tasted many kebab restaurants in riga,
  first king sawarma,even inside bread so much meat,sauce is terrible….
  and also in sultan kebab in barona,i have eaten,so much oily,fat,and colours inside of shop you feel yourself in northernn iraq,kurdistan..
  Foodbox good kebab.also but a bit expensive and also sauce is terrible…
  Turku kebab in old town,there are so little amount meat inside bread,you dont feel kebab taste,just chine green you are eating..i think they are paying so much rent,because of it stealing kebab.
  In caka street kumpirpizza,i ve eaten specially there kebab pizza the greatest taste about kebab in riga,
  and also there are lawas bread with kebab without sauceand just green vegetables…but bread is so small and when u eat 1 u have to eat second…and majonese and ketchup inside cold.

  • if kumpir kebab has sooo great taste why you think they are closing? must be too good for this city :) )

   about foodbox – why you take the sauce if its terrible; is someone forsing you to have it? skip the sauce and have just meat with vegies, its flavoured enough without sauce.

  • hehe! I thik I know who wrote this comment .
   And you know me )))

 • Nu nezinu. visi tā slavēja, ka nolēmu iemēģināt. Sorry, bet sinepju mērce ir kautkas ko pirmo reidzi redzu kebaba. Bija sajuta ka ēdu hotdogu. Fails, ka viņiem nav vistas gaļa. Vairāk neiešu.

  • Sinepju merce nav vieniga, ko var izveleties, bet ja ta ir, tad cilveki to prasa un ta patik. Vistas galju var dabut citas ieskrietuves, box specializejas uz liellopu, un man šķiet ka sanak vislabak Riga.

 • cyprus kebab house – viennozīmīgi labakais Rīgā. un cenas tiešām labas. citās lidzigās iestādēs tu to pašu (izmēra ziņā) pērc par 2x lielāku cenu. un papildus vel alus par saprātīgu cenu. iesaku..

 • well, i can say only one thing about kebab is that i have eaten best kebab in Sultan Kebab on Barona-Dzirnavu corner. the colours of place is leting me feel so good. if you didnt try it yet just go and try. the best turkish kebab in Riga.

 • and the price in Sultan Kebab is the lowest price in Latvia, i asked to them and the answer was the prices will be same very long time. and they are giving discount cards so everybody can have 10% discount. soo cheap…..

 • Nejauši šodien uzdūros KumpirPizzai, kaš šeit arī tika pieminēta. Automātiski iegāju un paņēmu kebabu. Tiešām garšoja, par Ls 1,40. Vispār iestādījums likās Čaka ielai ļoti labs un atbilstošs, noteikti tur iegriezīšos vēl, kad gadīšos tuvumā. Viņiem ir arī tas “Kumpir”- pildītie kartupeļi, kādus ar līdz šim ar dažnedažādiem pildījumiem biju ēdis tikai Hamburgā.

 • ok I also tried now all the kebabs which are mentioned here and I must say foodbox is definately the best. best bread best meat and sauces. the others have kinda fake or strange taste. for me kebab should not only make full or just be cheap but should also make me happy. and this taste which makes one happy I get from the kebab in foodbox. honestly said instead of going to the other kebab shops again I would rather go and eat at mc donalds.

 • Nu man labākais kebabs šķita tas, kurus tirgoja jaunajā gadā uz Andresjsalas baržas. Tiešām bija labs. Un draugi arī teica, ka super.

 • i am fan of Sultan.. but ididnt understand why you are saying only best for Food box?? if it was best.. why i dont see anybody when i go there? dzirnavu was good.. but lacplesa is just terrible… i believe we could understand by inside of these kebab shops which is the best… which has many clients… that one is the best….

  p.s ; i met with owner of food box.. he has a brother.. maybe you are that one ??? :)

  • I will try Sultan and then I will deliver verdict. Haven’t had time yet to drop by but it seems that tomorrow I will have chance. :) I am not a brother or relative to any kebab owners – I am independent customer who value quality in good kebab.

  • The one who has most customers is selling his shit cheaper, and people get caught on price which is not a wonder in these harsh times. But it doesnt say anything about qualty… I was also in domina’s kebab fix – so full it was.. so you want to say its quality and tasty, huh? or when you see mc’donalds full – you also say: wow must be qualty food if its always full!
   besides, lacplesa foodbox is not jumping into the eye as it is located on sidestreet; you have to know where it is to find it, and(!) I dont know when you go there, but when I am at lunch there, its always crowded.

  • yes.we.do.love.kebabs

   oh, and aren’t u an owner of sultan? :)

 • Since Feb. 2009 I live in Riga. I am from Germany, the land of the Kebap, because in Turkey Kebap means something completly different.
  First of all: Compared to Germany all Kebaps in Riga are miles away from the german one. Dont mess with Berlin Kreuzberg or Frankfurt Gallus or Mannheim.

  My experience with Riga Kebap:
  Kebabs Fix is a real desaster. The bread is to lushy, the meat is to fat and to much sauce all over. Once I eat and I will never eat again.
  Kumpir in Caka iela had a good bread and good meat. But the sauce is dominated by one spice and I didnt know the name. It destroys the taste of all.
  Sultan Kabap is a average Kebap. The bread is full with meat and vegetables. But nobody need carots in the Kebap. Come on we are not in Rabbit Town! The sauces are nice.
  Tur Kebap – I didnt find words for this. They raping the Kebap. Please somebody have to bring them in the cuisine-jail. The bread is like styropor. The meat is wanted. They didnt fill the bread full. They sauce is unbelievable untasty.
  Long time Foodbox was my favourite Kebap. The bread was cross, the meat was good, vegetables was fine. But as somebody said this before. The sauce was an F-

  So, its your choice where you want to eat. Bon appetite!

 • i just tried to share my opinion about kebab. but as i see some people got together against to me.. i am not owner of sultan.. i wish i was.. :) so i wouldnt need money :P
  about quality if i found something better.. i would be their fan… but there is no.. i used to be food box fan before… was the best kebab in latvia for me.. but not anymore.. i dont understand.. food box could do something to make better kebab.. or to take clients attention.. but instead of this.. just answering me here… come on man… dont do this.. i want better and better kebab.. so.. dont speak here but do something about it….

  p.s :

  i agree with unnamed friend… here kebabs are far away from germany…. i think we will have best kebab only when will be 100.000 turks in this country :)

  • if sultan wouldnt need money,why they cant pay their dues to another companies,if who works with sultan ,they are living problem about payment.I know well one company,and another jurmala company who live problem with sultan that they didnt make payyments…
   So you are sooo funny man,stop here licking the sultans ass,everybody understood here that you are the owner of sultan.best kebab in riga at foodbox,turkukebab,swesmmaize…sultan cheap garbage,
   instead of writing lies here,please make your payments to other companies….

 • Today again went to Food Box – enjoyed it a lot! Still Sultan to check – maybe next week :)

 • Food Box uz Dzirnavu un Antonijas stūra ar februāri tiek slēgts :(

 • you must be relative of sultan kebab, situation is not the greatest in this place, sultan is not cheapest,just vegetable and no enough coked meat….no place to sit and everytime tables and workers are dirty….

 • biji apo,biji kurdistan,biji pkk,biji sultankebab.

 • Šveiciens visiem! :) Tikko atbraucu uz LV no Dānijas (nebiju Rīgā kopš vasaras). Neko negribu stāstīt par dāņu kebabiem, bet gan vnk gribēju izteikt savu nožēlu par Babur Kebab bankrotēšanu… Vai Babur, kas atradās uz Barona ielas (pie VEFa) tiešām ir ciet? :( Tas bija mans mīļākais kebabs Rīgā! Negribu teikt, ka tas kebabs bij “autentiskākais”, jo tāds viņš tiešām nebija, ka arī interjers bij ļoti prasts, toties manuprāt, garšoja izcili!

  Viņi piedāvāja tikai viena veida gaļu, kas tika ietīta lavašā ar atsevišķi sagrieztiem kāpostiem, sīpoliem, papriku? un man liekas gurķiem?… tad tas veidojums tika nedaudz apcepts grilā, ne grilā, bet tādā takā tosterī, ne tosterī… nezinu ka tādu ierīci pareizi sauc… un tad tika izņemts un pārliets no augšas ar vnk nežēlīgi garšīgu ?diļļu-ķiploku? mērci! Gala rezultātā kebabs garšoja vnk izcili! :) Lielākais kebabs maksāja 2,5Ls, bet apēdot to bez dzēriena vai jebkā cita, jūties pārēdies…

  Forša iestāde bijusi… :(

  Vakar sanāca iegriezties Turku kebabā, kas atrodas Barona ielas sākumā… šausmas, vnk šausmas… gaļa negaršīga, asā mērce par asu pat man – asumu cienītājam likās bišk pa traku, jo garšu visām citām sastāvdaļām just nevarēja… frī kartupeļi arī kkādi dīvaini…

  Ļoti gribētos, lai beidzot arī Rīgā parādās īsts Eiropas pilsētu turku kebabs… :(

 • Nāciet pie mums : kr barona un tallinas stūrī
  ēdienkarte: kebaba.lv

 • siktimin yavsaklari ne kendi kendinize maymunluk yapiyorsunuz burda akilli olun ….

 • pkk yi seven orospu cocugu adresini ver de anani sikeyim geleyim … aminakodum ibneleri…

 • sultan kebabs take frozen doner from other cauntry … no body dont know whats inside i think many shit ….

 • To SultanFan: You wrote that price in Sultan Kebab will be low for very long time,prices already are up about 25%,not good thing. I will not return to this kebab.bye bye Sultan Kebab.

 • kas par,atvainojos meslu,ir Kebaba.lv kas atrodas barona iela,(pie tallinas ielas),arpac,galas ieksa vispar nav praktiski,mazins,pilns ar salatu lapam,VISSLIKTAKAIS 100% riga.PILNIGS SUDS.

 • Manuprāt visgaršīgākais kebabs ir Sultan uz Dzirnavu ielas. Esmu gājusi gan ar kolēģiem, gan ģimeni un vienmēr visiem garšojis. Iesaku pamēģināt! :)

 • Hi everyone, finally i am back after a very long time :)
  Dear Arena , i think i wrote something like that but, i just came back from a long holiday so i really dont know what is happening with prices in Sultan Kebab. but i will go there as soon as i have free time from workssss.. :) at least it was still cheap until middle of march.. i hope it is not correct about prices but anyways. i will keep going there. because i want kebab..
  and dear …. (i dont see any nickname) how do u know they r taking from other country as frozen meat? and i dont think if there is shit. but a real kebab. :)
  and guys.. plsssss lets not speak in other languages… i speak english in purpose because as i see here are also foreighners..
  so please recpect…

  and dear Opaaaa… prieks redzēt vēl vienu Sultan fanu.. paldies jums.. :)

  so people.. i can say only one thing about kebabs in Latvia.
  please just go to all of them and try.. i think it will be the best way to find out best place for us.

  have fun and enjoy the sun :)

 • Nu tā, esmu ieprovējis vietējo piedāvājumu. Esmu ēdis arī Tuvo Austrumu šaurmu, un tāpēc ļoti prasās pēc humusa iekšā.
  Kas ir garšots?
  1.Bija centrāltirgus gaļas paviljonā kiosks, kur tīri ciešami kebabi gatavojās.
  2.kebaba uz Tallinas stūra nelikās pieņemama par tādu cenu.
  3.turkebab – vienreiz paņēmu tieši kebabu, tagad iegriežos, izmēginu ko citu no viņu ēdienkartes.
  4.sultankebab nogaršoju reiz garāmejot, lai apmierinātu izsalkumu, iespējams, ka tāpēc nelikās tik slikts, kā dažs labs raksturo, bet neko spīdošu arī neteiktu.
  5.iefanoju par foodbox, jo patīk tieši liellopu gaļa, garša kā tāda un izmēri iepriecina :)
  6.Tirdziniecibas centrā, kas atrodas uz Valdemāra un alojas stura (tur kur supernetto u.c. veiči, autostāvvietā uz Briāna ielas pusi iekārtojies treileris ar nosaukumu – kebabfiksis (lol). Bez kebaba (2 Ls) piedāvā sendvičus u.tml. fastfūdu. neuzdrošinājos nogaršot, jo man kā daudziem citiem kebabfix nav izraisījis vēlmi atgriezties.

 • Labākais, kāds Rīga ir bijis Jomas Kebabs uz Kalļķu ielas Filharmonijas skvēra… mmm neatpalika no Vācu turku anologiem. Cenas arī labas.

  Nu jau kādus 3-4 mēnešus nepastāv :(

 • Kopš atklāju Cyprus Kebab house pie melngalvja nama tajos dārgajos pārspīlētā mārketinga fāstfūd sūdos vairs nekad neiešu.
  Cyprus Kebab housē nekad nav piebāzts, neskan kkāds turku sviests, bet gan normāli oldies. Pati manta garšīga, it īpaši karija mērcē Mmmm.. nice. Gribās aiziet tagad.
  Apaklpošana arī forša. Jauka meitene aiz letes vai arī sakautrējies ārzemnieks :)

  Pēdējo vietu noteikti dodu FIXam.
  Lūk pieredze par fixu: http://blogs.gjans.com/?p=7

 • Es gan neeesmu ēdis “autentisko” kebabu :) bet es kebabu uztveru kā nenacionālu ēdienu, kā hamburgeru, hotdogu etc. that means, ka man svarīgi ir daudz daudz gaļas, salātu, sīpolu, mērces utt.°
  °
  ___
  Sultan
  Nu jā, mans šībrīža mīļākais kebabšķis, daudz daudz daudz lieliskas, bet viegli sausas liellopa gaļas, lieliska, ļoooooooti asa čilli mērce (tā, it kā būtu izdzēris tabasko no pudeles bez filtrētāja) un par nepilniem diviem latiem normāls kebabs brangam pacanam (man) :) Mazais kebabs, cik noprotams, taisās pitā, bet lielais -lavašā. Tad citu reizi es paņēmu SULTAN – 2.50Ls kebabu “atlasītiem” cilvēkiem. Dabonu miiiiiiillllzīgu šķīvi ar gaļiņu, dārzeņiem, salagu, frī utt. Ēdu 40min., jo šķīvis patiesi bija millzzzīīīgs, damn.

  _____
  Babur
  Diemžēl mans mīļākais ēstūzis kalnciema ielā jau kādu gadu ir ciet, mēdzu pirms katra mūzikas skolas apmeklējuma paņemt pa kebabšķītim. Kāpēc deminutīvā, ja jau par diviem latiem varēja dabūt branga izmēra kebabu ar lielisku ķiploku mērci named “mazais”, par 2.50 – milzonīgu kebabu, bet par 3.00 – visu sapņu piepildījums – MAXI kebabs? Ja tiec pie tāda, ņem vērā, ka pat mans milzīgais kuņģis tika piepildīts līdz malām un bišken pāri tām :)
  _
  Tagad šo vietu pilda FixBox, lēts, ēdams, bet ne tik izteiksmīgs kā baburs.

  _____
  TurKebab
  Nesaprotu, par ko visi te cepjas? Ja neņem vērā apčurinētās tualetes, ar interjeru viss ir kārtībā, labs wifi, garšīgi kebabi ar lielisku ķiploku-jogurta mērci un ne reizi mutē nav iešāvies tas sausums,kas pēc nākamā apskatītā ēstūža apmeklēšanas – fixa.
  Tikai cenas TurKebabā gan tādas iesālītas.

  _____
  Kebabs Fix
  Nemaz i netaisieties uz turieni, kebabs ir pilns ar salagu, vārga, speķīga gaļa tikai mazā sānu stūrītī, no aukstās, plānās un cietās pitas tek ārā viņu pavisam vārgā mērce named “ASĀ”. 3 lati par elegantu iespēju izmest pilnu paplāti viņu pārpildītajās miskastēs? Lūdzu! Tikai ņemiet vērā, ka purgens kā vemšanas zāles ir lētāks risinājums.

 • loti neforsh estuzis, leni apkalpo un jauc pasutijumus, kaa arii taas meicas ir garaam

 • vai kadam nav velesanas izvejdot sarakstu ar adresem un pros/cons visiem kebabam kas kurus zin riga un apkartne?

 • Ko jus teiktu par kebabu kas atrodas pie naktsklubiem Piens<Kefirs???

 • vai kādam ir info par kārtējo “īsto turku kebabu” caka un blaumanja krustaa??? taa kaa skatlogi apliimeeti, bet meebeleem laikam pietruucis:))) un vispaar, kaitina man tie uzraksti – iists turku kebabs… kebabs ir un paliek kebabs un tas, ka staav taads uzraksts tas garshiigaaks nepaliks

 • Iečekojiet Shawarma Africana Birznieka-Upīša ielā (blakus pīrāgiem, pretim Upīša pasāžai) un “Kebabs par latu” pie bērnu pasaules, blakus Maximai.

 • Mana favorīte viennozīmīgi,ir Kebabnīca pie Bērnu pasaules.
  Gaļa vairāk nekā salāti, tā nepludo mērcē.
  Izcili!

 • pārstaigāju šajā vasarā dažas vietas un nācās vilties – daža tiešām laba ir aizvērusies (Cyprus Kebab House), arī Kebaba uz Tallinas un Kr. Barona stūra nav atrodama, tomēr acīmredzot lētā gala kebaba piedāvājums par 1 Ls, kur gaļu ar lupu jāmeklē

 • amin bitleri bugün kismet oldu siktigimin yerini görmek ayni yarak gibi giydirin iste böykle millete pkk adina slogan atan yavsak akilli ol kebab sisi götüne batar bak bir gün düsersin falan üzerine dikkat et laflarina ok tost makinasinda isitilip verilen döner anani sikim senin zaten bir kürtten adam gibi bir adim atilsa sasardim :D

pievieno savu komentāru