Kā dabūt vēdersāpes Šanhajā? 19

Tas, izrādās, nav nemaz tik sarežģīti :) Lai gan no sākuma šķita, ka būs īsts baudījums, pēcpusdienās sāku šo to just :) Bet citādi diena bija darbīga un dažas lietas tika izkustinātas no vietas. Jau vakar izlēmu, ka gribu pamēģināt ķīniešu ēdienu, ko gatavo ielas malās. Tā nu palūdzu savu kolēģi Janet paņemt mani līdzi brokastīs – viņa ēda brokastis tepat uz blakus esošās Čanga ielas. Tā nu izlēmu pievienoties. Ko es ēdu – tas skatāms šajā video :) http://www.vimeo.com/10980749 garšoja neslikti. Pirms tam jau biju nopircis kolu – drošības labad, lai varētu aizskalot visu iespējamo pārsteigumu. Kašmirā un Uzbekijā, kā arī citur tas vienmēr ir nostrādājis. Bet šodien kola mani mēģina pievilt – varbūt jāpapildina vēders? Domāju, kamēr šo rakstu.

Dienas sākums bija datora pirkšana vienā no digitālajiem supermārketiem. Jocīgi, jo no sākumā uzrādītās cenas izdodas nokaulēt kādus 30% Lenovo datoram plus vēl programmas – īstas un antivīruss – iekļaujamies zem EUR 400. Dators nepieciešams Janet, lai varētu operatīvi sazināties. Vēl tiek iepirkts trūkstošas elektronikas aprīkojums – atmiņas kartes, nokaulētas cenas un varam doties darbos. Pirmā dienas daļa paiet birojā, kur notiek epastu šķirošana – patiešām bija iekrājusies kaudzīte – lielāko daļu arī izšķiroju un jaunu situāciju risināšanu. Dienas vidū aizgājām paēst kādā citā vietā, kur viss ar pārtiku bija labi – zivs ar čili pipariem bija tieši tas, kas vajadzīgs. Sarunas par darbu un gatavošanās vakara prezentācijai sekoja pēc atgriešanās birojā.

Ieplānotā tikšanās ar iespējamajiem sadarbības partneriem noris senā Šanhajas viesnīcā, ar skatu uz pilsētu un sarunām pie tradicionālām Šanhajas vakariņām. Atgriezos šajā atmosfērā un atcerējos senos reklāmas gadu piedzīvojumus ar dažādiem Klientiem. Un to, kā nauda spēj darīt brīnumus :) Sarunas ir mierīgas, noprezentēju kārtējo reizi paviljonu un ir atkal prieks cilvēku acīs un novērtējums. Un ir sarunas par to, ka mūsu paviljons jau ir populārs vietējā lokā, jo mēs lidināsim cilvēkus. Runas izplatās un tas ir labi :) Vēl vairāk runās tad, kad mēs strādāsim :) Un tas būs DRĪZ!!! Un redz kā šodien izskatījās mūsu paviljons:

http://www.vimeo.com/10985186

Pēc sarunām dodamies mājās, jo vēders turpina turbulēt. Tā nu sēžu un rakstu blogu, domāju par darbiem un mēģināšu aizmigt :)

Jaunumi pie mazajām atšķirībām:

  • Taksometra šoferis brauc pie stūres baltos cimdos
  • Taksometra šoferis ir norobežots no pārēja salona ar caurspīdīgas plastmasas ietvaru
  • Centrā noķert taksi uz ielas ir nereāli – atšķirībā no Ņujorkas – jāstāv minūtes desmit :)
Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

3 komentāri


pievieno savu komentāru