Ghetto basket – VIDEO!

Vakardienas kultūras dzīve vakara gaitā uzņēma apgriezienus un jau vēlākā vakarā es viesojos kādā salīdzinoši jaunā, bet jau popularitāti ieguvušā pašorganizējošā pasākumā, kas saucas Ghetto Basket. Darbība vieta – Grīziņakalna skeitparks, darbības veids – basketbols. Un šis ir pirmais posts zem rubrikas URBAN. Keep it real.

Tātad kas notiek šajā pasākumā? Katru nedēļu vienu reizi sapulcējas vairāk kā 80 mazās basketbola komandas un iet vaļā dinamisks pasākums. Bez tiesnešiem, bet tas nemaz netraucē. Necerēti. Turklāt tas viss bez īpaši lielas reklāmas. Un ko mēs redzam rezultātā? Pulkstens ir 22:15 vakarā un viss Grīziņkalna skeitparks ir pilns ar cilvēkiem. Cilvēki spēlē basketbolu, pieklājīgi iet ārā pīpēt aiz laukuma teritorijas, valda veselīga atmosfēra un spēle rit pilnā sparā.

Jāsaka godīgi – šeit ir ko pamācīties mums visiem, kā radīt notikumu tikai ar savu vēlmi to izdarīt. Iespējas atradīsies. Katrā ziņā pārsteidz ka mašīnai vietu ir atrast pagrūti un kas nav mazsvarīgi – neredz nevienu iereibušu cilvēki, pat alus pudeles nav redzamas. Super! Lai gan neesmu basketbola cienītājs, redzot šādu spēju motivēt sevi un draugus vakarā iziet ielās ar mērķi labi pasportot, jāsaka godīgi – visu cieņu! Lai izdodas. Un šeit neliels ieskats pašā pasākuma norisē un komentārs no organizatora.http://www.vimeo.com/5848269

Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

2 komentāri


pievieno savu komentāru