Erkki Izarra – COKE ZERO kampaņas autors – intervija – VIDEO

Katru dienā Latvijā satikt  izcilu reklāmas kampaņu autorus negadās. Taču šodien bija tieši tāda diena – Erkki Izarra, viens no diviem idejas autoriem kampaņai Coke Zero, bija Latvijā uz 20 stundām, lai piedalītos Best Marketing organizētajā Otrajā Interneta mārketinga kongresā. Erkki mums stāstīja par šīgada Kannu reklāmas festivāla interaktīvās kategorijas darbiem, kurus viņš bija uzaicināts vērtēt, jo pats iepriekšējā gadā bija saņēmis balvu par Coke Zero kampaņu. Kā par brīnumu – Erkki uzstāšanās laikā zālē neredzēju NEVIENU LV vadošo reklāmas darbinieku (kāpēc tā – jautāju sev un nudien nezinu – es nelaistu garām tādu iespēju – laikam esmu oportūnists). NEVIENU! Ko lai domā? Laikam jau Erkki uzstāšanās nebija aktuāla, lai gan viņš bija pirmais, kura prezentācijas laikā aplaudēja – klipi, klipi – tie vienmēr piesaista uzmanību. Viens no tiem bija Best Job in ther World kampaņai veltītais pārskats.YouTube Preview Image

Erkki un Gatis Mūrnieks runāja par news worth idejām, kas bez mega budžeta izskan lokāli un globāli, ģenerējot ievērojamu mediju uzmanību. Tas arī ir šīsdienas sāls un par to Erkki runā intervijā – ka svarīga ir gan ideja, gan tas, kā to pasniedz. Te Erkki intervija.http://www.vimeo.com/6605705

Padod ziņu saviem draugiem:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • draugiem.lv
 • TwitThis

4 komentāri


 • Šis čalis bija ļoti labs, varēja just ,ka mazliet iesākumā satrauca tehnikas ķibele. Bet jā, viņu varu pielikt klāt kruto džeku sarakstam 1. Menno Kluin 2. Joakim Jonason 3. Ruy Lindenberg 4. Erkki Izarra ko ir iespēju gadijies dzirdēt un mācīties dzīvajā.
  Pie viņa varēja pieiet uzjautāt par radošo nozari Somijā, par skolām Amsterdamā. Apmainijāmies vkartiņām sarunājam sameiloties, un vispār kruti ir šādus grandus redzēt Latvijā. Tā pasaules elpa, tendences, skats uz pasauli un radošajām nozarēm, gribas visu šo informāciju ēst un ēst. Paldies par video!

 • Šī, starpcitu, man liekas viena no labākajām tavām intervijām. Raiti, diezgan plaši, bet reizē kodolīgi par dažādām tēmām.
  Es arī esmu pārsteigts, ka LV reklāmas grandi :) nav novērtējuši šo čali

 • Paldies! Šo bija aizraujoši skatīties!

 • Nu precīzi par tām trakajām govīm pateica : ). Tā dēļ vien bija vēerts noskatīties.

pievieno savu komentāru