Divdesmit piektā diena – nasing spešal

Teicienam ir divējāda nozīme un šoreiz tas nozīmē, ka diena nebija nekādā īpašā – galvenokārt visa diena pagāja darbos pie datora un tā vēl turpinās, jo Rīgā visi strādā. Un attiecīgi arī es. Bet nasing spešals šodien bija aktuāls citā nozīmē. Un tas ir nedaudz saistīts ar politiku. Lasīju par maģisko formulu, kas nupat gājusi gaisā Latvijā. Un šajā sakarā mūsu ķīniešu kolēģi nevarēja saprast par ko mēs tā smejamies. Tad nu nācās parādīt nesenos mūsu priekšstāvju varoņdarbus Bloomberg kanālā un citur. Un pārsteidzoši bija tas, ka ķīniešu kolēģe Janet saprata šos jokus – parādījām gan oriģinālo Bloomberg interviju, gan Valtera Krauzes ģeniālo gājienu un izsmējāmies ne pa jokam. Janet jautājums bija tiešs un vienkāršs – kā šis čalis ir ticis izraudzīts finanšu ministra amatam? Vai viņam ir daudz naudas? Mēs pasmaidījām un teicām, ka ir partija viena, kas šādus un līdzīgus čaļus liek amatos. Par to bija liels, līdzjūtības pilns smaids un turpinājās darbs.

Vēl viena lieta, kas šodien notika, bija skype konference vai pareizāk sakot intervija ar žurnālu IR. Savas 38 minūtes runājām par EXPO, Latvijas dalību un vēl šādām tādām ar šo pasākumu saistītām lietām. Galvenais runātājs bija Ivars Beitāns, es mazliet papildināju. Tā ka nākamceturtdien gaidiet garāku gabalu žurnālā par šo tēmu un noteikti nopērkat arī mums kādu eksemplāru :) Paldies tiem, kas to palīdzēs izdarīt :)

Pēc garas darba dienas aizdevāmies uz ēšanas ielu paēst :) Iestādē, kuru šoreiz izvēlējāmies, jau bijām bijuši. Nolēmām, ka pamēģināsim citādākus ēdienus. Tā nu es beidzot konstatēju, ka man ļoti ir iepatikušies ēdieni ar tējas sēni – tos pasniedz dažādus – ceptas, marinētas un vēl visādi apstrādātas – tā, ka ir patiešām garšīgi. Tā nu jau nez kuro reizi priecājos par to sēni – lai gan vispār neesmu sēņu cienītājs :) Gardi gan, patiesi.

Tā nu dodoties atpakaļ pie datora, konstatēju atkal vienu mazo atšķirību:

  • Lai gan ielu malās ir trotuāri, tomēr ļoti biežu cilvēki izvēlas iet pa ielu, lai gan trotuārs ir brīvs iešanai.
Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

1 komentārs


pievieno savu komentāru