Blogos ir spēks jeb 24

Jā, tieši tā. Esot EXPO izstādes darbos, saprotu, ka sociālajai komunikācijai un īpaši Ķīnā ir daudz lielāka ietekme uz cilvēku viedokli kā oficiālajai presei. Arī viss līdz šim lasītais par Ķīnas mediju tirgu liecina, ka esam uz pareizā ceļa, izvēloties šādu komunikācijas veidu. Un vēl ir labi tas, ka ir simts draugu, nevis simts rubļu – tiešā nozīmē :) Lai gan runa būs par Krieviju, bez draugu un atbalstītāju iesaistes nebūtu noticis tas, kas notika.Nekas jau dižs te nenotika, tomēr izrādījās ka šajās dienās Šanhajā atrodas viens no Krievijas populārākajiem blogeriem Sergey Dolya. Blogeris blogeri pa gabalu sajūt, tā nu ar Jevgēņija Valuiska palīdzību tiekamies ar Sergeju. Kā zināms – savas blogera karjeras pirmsākumos sāku ar populāro blogeru intervēšanu, tā nu turpinu tradīciju un piedāvāju Jums interviju ar vienu no Krievijas populārākajiem blogeriem. Поехали!http://www.vimeo.com/11102007

Ko tas nozīmē Latvijas paviljonam? Sergeja bloga RSS lentē ir vairāk abonentu kā dažai labai Latvijas avīzei, līdz ar to pieņemu, ka ziņas par mūsu paviljonu Krievijā izplatīsies zibens ātrumā. To mums arī vajag – lai esam atpazīstami plašajā pasaulē. Un Sergejam patika mūsu paviljons, tā ka nešaubos – būs gan bildes, gan video par mūsu paviljonu Sergeja blogā. Sergejs ir patīkams sarunu biedrs – runājam par šo un par to, apstaigājām arī citus paviljonus, ieskatījāmies Krievijas paviljonā – redzēju gan sputņiku, gan kosmisko staciju, gan vēl šo un to – bet to pagaidām neatklāšu  - lai paliek intriga :)

Pēc intervijas atkal devos mājās, lai turpinātu darbu – epasti, skype konferences un citas saistītās lietas, lai virzītu paviljona atpazīstamību un kopumā pēc iespējas labāk priekšāstādītu Latviju pasaulei. Jo tas ir tas, kas mani patiešām aizrauj un tas ir tas, kam es redzu jēgu. Pēc šodienas sarunas ar lietuviešu, krievu, vācu paviljonu darbiniekiem, saprotu, ka visiem patīk mūsu koncepts un risinājums un vispār patīk Latvija – tas ir patiešām iedvesmojoši. Prieks par valsti :) Kad sāksim strādāt, tad prieks būs divkāršs vai pat pieckāršs :) vai miljons kārtīgs :) Kas skatos uz fasādi – prieks top vēl lielāks.

Prieks un lepnums par LatvijuPaviljona koncepts – Laimes Tehnoloģija – aizrauj visus, kam par to stāstam. Es pats tam ticu – man patīk tā ideja. Un patīk arī laimes sajūta, ko piedzīvoju organizējot šo projektu. Laikam labās domas ir mani atvedušas līdz šim brīdim :) Tāpat, kā darbi un viss, kas dzīvē noticis. Un man šķiet, ka šeit ir vietā JF Kenedija slavenās runas citāts – es tam pilnībā piekrītu un šobrīd izbaudu tieši šādu sajūtu un esmu lepns par to. YouTube Preview Image

Es ticu, ka veids, kā mēs reprezentēsim Latviju, pievērsīs mūsu valstij daudz, nedalītas uzmanības. Es ticu, ka mēs kā cilvēki, kā Aerodium komanda kppā ar brīvprātīgajiem un tiem, kas mūs atbalsta, spēsim motivēt un iedvesmot citus par mūsu valsti. Es ticu, ka par spīti ne vieglajam procesam, valsts tēls būs reāli ieguvis to, kas mums tik ļoti ir pietrūcis – spēju parādīt sevi atšķirīgi un pamanāmi – saskaņā ar reklāmas paradigmu – būt pamanāmiem un atšķīrīgiem. Ir viegls patoss šajos vārdos, bet es tiešām ticu, ka valstu zīmološanas centrālajā šī gada notikumā mūsu valsts zīmols tiks pamanīts – tas jau ir pamanīts un atzinīgi novērtēts pirms atklāšanas un izstādes sākuma. Tā ka gaidīsim vien turpinājumu un turēsim īkšķus.

Šī diena Šanhajā turpinās, mēs strādājam, bet es gribēju dot ziņu visiem saviem lasītājiem un labvēļiem tagad – emociju uzplūdā un lepnumā par paveikto un sagaidāmo. Garāka eseja par lepnumu, iespējams, sekos vēlāk :) Lūk! Paldies, ka lasi, paldies, ka atbalsti :) Tiekamies jau atkal drīz.

Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

9 komentāri


pievieno savu komentāru