Jā, tieši tā. Esot EXPO izstādes darbos, saprotu, ka sociālajai komunikācijai un īpaši Ķīnā ir daudz lielāka ietekme uz cilvēku viedokli kā oficiālajai presei. Arī viss līdz šim lasītais par Ķīnas mediju tirgu liecina, ka esam uz pareizā ceļa, izvēloties šādu komunikācijas veidu. Un vēl ir labi tas, ka ir simts draugu, nevis simts rubļu – tiešā nozīmē
Lai gan runa būs par Krieviju, bez draugu un atbalstītāju iesaistes nebūtu noticis tas, kas notika.Nekas jau dižs te nenotika, tomēr izrādījās ka šajās dienās Šanhajā atrodas viens no Krievijas populārākajiem blogeriem Sergey Dolya. Blogeris blogeri pa gabalu sajūt, tā nu ar Jevgēņija Valuiska palīdzību tiekamies ar Sergeju. Kā zināms – savas blogera karjeras pirmsākumos sāku ar populāro blogeru intervēšanu, tā nu turpinu tradīciju un piedāvāju Jums interviju ar vienu no Krievijas populārākajiem blogeriem. Поехали!http://www.vimeo.com/11102007
Ko tas nozīmē Latvijas paviljonam? Sergeja bloga RSS lentē ir vairāk abonentu kā dažai labai Latvijas avīzei, līdz ar to pieņemu, ka ziņas par mūsu paviljonu Krievijā izplatīsies zibens ātrumā. To mums arī vajag – lai esam atpazīstami plašajā pasaulē. Un Sergejam patika mūsu paviljons, tā ka nešaubos – būs gan bildes, gan video par mūsu paviljonu Sergeja blogā. Sergejs ir patīkams sarunu biedrs – runājam par šo un par to, apstaigājām arī citus paviljonus, ieskatījāmies Krievijas paviljonā – redzēju gan sputņiku, gan kosmisko staciju, gan vēl šo un to – bet to pagaidām neatklāšu - lai paliek intriga
Pēc intervijas atkal devos mājās, lai turpinātu darbu – epasti, skype konferences un citas saistītās lietas, lai virzītu paviljona atpazīstamību un kopumā pēc iespējas labāk priekšāstādītu Latviju pasaulei. Jo tas ir tas, kas mani patiešām aizrauj un tas ir tas, kam es redzu jēgu. Pēc šodienas sarunas ar lietuviešu, krievu, vācu paviljonu darbiniekiem, saprotu, ka visiem patīk mūsu koncepts un risinājums un vispār patīk Latvija – tas ir patiešām iedvesmojoši. Prieks par valsti
Kad sāksim strādāt, tad prieks būs divkāršs vai pat pieckāršs
vai miljons kārtīgs
Kas skatos uz fasādi – prieks top vēl lielāks.
Paviljona koncepts – Laimes Tehnoloģija – aizrauj visus, kam par to stāstam. Es pats tam ticu – man patīk tā ideja. Un patīk arī laimes sajūta, ko piedzīvoju organizējot šo projektu. Laikam labās domas ir mani atvedušas līdz šim brīdim
Tāpat, kā darbi un viss, kas dzīvē noticis. Un man šķiet, ka šeit ir vietā JF Kenedija slavenās runas citāts – es tam pilnībā piekrītu un šobrīd izbaudu tieši šādu sajūtu un esmu lepns par to. 
Es ticu, ka veids, kā mēs reprezentēsim Latviju, pievērsīs mūsu valstij daudz, nedalītas uzmanības. Es ticu, ka mēs kā cilvēki, kā Aerodium komanda kppā ar brīvprātīgajiem un tiem, kas mūs atbalsta, spēsim motivēt un iedvesmot citus par mūsu valsti. Es ticu, ka par spīti ne vieglajam procesam, valsts tēls būs reāli ieguvis to, kas mums tik ļoti ir pietrūcis – spēju parādīt sevi atšķirīgi un pamanāmi – saskaņā ar reklāmas paradigmu – būt pamanāmiem un atšķīrīgiem. Ir viegls patoss šajos vārdos, bet es tiešām ticu, ka valstu zīmološanas centrālajā šī gada notikumā mūsu valsts zīmols tiks pamanīts – tas jau ir pamanīts un atzinīgi novērtēts pirms atklāšanas un izstādes sākuma. Tā ka gaidīsim vien turpinājumu un turēsim īkšķus.
Šī diena Šanhajā turpinās, mēs strādājam, bet es gribēju dot ziņu visiem saviem lasītājiem un labvēļiem tagad – emociju uzplūdā un lepnumā par paveikto un sagaidāmo. Garāka eseja par lepnumu, iespējams, sekos vēlāk
Lūk! Paldies, ka lasi, paldies, ka atbalsti
Tiekamies jau atkal drīz.











Nav ko kautrēties par patosu, jo, manuprāt, pamats ir tam! Žēl, ka nevaru dabā redzēt jūsu veikumu Ķīnā! Video – ideāli!
Es jau nekautrējos, rakstu to, ko šobrīd jūtu. Un ir prieks par visu, kas notiek. Tāds tīrs, neaptumšots prieks.
Kaut tādu cilvēku, kuriem ir patiess, neaptumšots prieks par Latviju, būtu vairāk. Neskatoties uz grūtībām, īslaicīgām neveiksmēm, klupieniem un sāpēm. Kaut būtu! Būs!
Manuprāt izdarīji vairāk vērtīga PR darba Latvijai šajās dažās minūtēs nekā to iespēja daudzas lielās naudas kampaņas pēdējos pāris gados. Verī gūd work!
Joprojām ar aizrautību lasu šos ierakstus un jā – Latvijā ir, Latvija var. Nav šaubu. Boom! Pievienojos tiem, kam žēl par neesamību klātienē tur.
Anzi, Tu esi vnk fantastiskā spiritā! Tā turēt!
You Kashmir Powder Team mate!
Iedvesmojoši spirituāls vārdvirzības spēks!!!
Šorīt pieminēja: http://sergeydolya.livejournal.com/157309.html
starp citu – http://twitter.com/dolyasergey