Kas ir Arturs Mednis? REMINDER

Kaut kad senāk – kad sāku rakstīt šo blogu – man bija tāda doma nointervēt visādus cilvēkus. Galvenokārt doma bija par to blogosfēru – tas bija hot un tad nu es arī visus hot cilvēkus intervēju. Bet nezināmu iemeslu dēļ tieši viens cilvēks netika nointervēts un tas ir Artūrs Mednis. Bet tagad atkal ir tā labā situācija, ka ir tehnoloģijas, kas palīdz saprast, kas ir tas vai cits cilvēks. Manā gadījumā man palīdzēja aplikācija, kurā biju es pats – es ielogojos iPhone Bash pasākumā un ieguvu praktiski to, ko jau sen biju vēlējies – Artūrs Mednis savā elementā stāsta par sevi. Tas faktiski arī ir mana bloga mērķi – saprast to esenci, kāda ir katram no šiem manis intervētajiem cilvēkiem. Un šajā gadījumā man talkā nāca gadījums – Arturs pats par sevi stāsta un es sēžu tādā kā klusējošā intervētāja lomā un tik pierakstu – digitālā formā. Tādā ziņā šī ir tāda nosacīta imagināra intervija, kur viss top skaidrs. Šajā sižetā nekas nav montēts vai kā savādāk uzlabots – viss ir tieši tā, kā tas ir.

http://www.vimeo.com/17234972
Padod ziņu saviem draugiem:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • draugiem.lv
 • TwitThis

5 komentāri


 • Kā reiz nebiju uz pasākumu, tāpēc laba iespēja paskatīties prezentāciju. Gaidam ne-imagināru interviju ar Medņa kungu!

 • paldies @arturs, bij laba prezentācija, žēl tikai, ka nezkāpēc steidzināja laika dēļ un galu nācās noraut.. :E

 • Paldies!

  Bet, Ansi, lūdzu, pieraksti klāt arī info, ka šī ir drīzāk prezentācija par tēmu kādas mēdz būt dazādas iPhone aplikācijas teju vai katram ikdienas gadījumam, nevis ka es tiešām tās visas lietoju. Savādāk, izlasot šo rakstu, rodas iespaids, ka es stāstu par sevi (kaut patiesībā “es” formu izmantoju tikai lai ērtāk stāstīt prezentāciju).

  Neliela atruna – aplikāciju nosaukumus neminu un uz ekrāna parādu bildīti tikai tāpēc, lai nepopularizētu kādu konkrētu aplikāciju, bet ilustrētu, ka arī sādiem mērķiem ir aplikācijas. Lielākoties, katrai no minētajām ir vairākas citas alternatīvas, bet dažas no šīm, diemžēl, vairs jau nav pieejams App Store.

  P.S. No šeit minētajām, man pašam uz telefona reāli ir tikai puse, bet ir vēl tik pat, kuras šeit nav nemaz minētas :) .

 • Cilvēks pamazām pārvēršas par robotu, kurš bez saviem palīgrīkiem vairs nespēj normāli dzīvot. Noņemiet pusaudzim internetu uz mēnesi un dusmīgāku cilvēku nebūsiet redzējuši. Kādreiz bērni zināja kā kvalitatīvi izklaidēties arī bez neta un visām fīčām, tagad aug tikai NetJaunatne! Vairāk tomēr būtu jārunā par cilvēka tuvošanos/atgriešanos pie dabas.

pievieno savu komentāru