REBLOGOJU PIRMO REIZI! Sentiments un labas atmiņas par Diena.lv

Tātad ko es te reblogoju? Kādreizēja darba devēja SIA DIENAS MEDIJI direktora Aleksandra Tralmaka interviju. Izlasīju. Uzvēdī miers un skatījums uz nākotni, kas bija daļa no manas vīzijas, strādājot pie Diena.lv . No lasītā saprotu, ka Aleksandrs saprot, kas un kā ir jādara. Novēlu veiksmi un turēšu īkšķi, lai viss izdotos.

Kas tad man pēkšņi par sentimentu? Es šodien kā reiz biju iegriezies vecajā darba vietā un biju pozitīvi pārsteigts, kā satiktie bijušie kolēģi bija priecīgi mani redzēt. Super sajūta, tiešām! Man prieks bija satikt kolēģus, prieks parunāties un prieks saprast, ka visi esam cilvēki. Novēlu izturību un veiksmi pārmaiņu procesā. Un te Aleksandra Tralmaka intervija no Politika.lv  politika.lv Es nomiršu ar avīzi padusē

Padod ziņu saviem draugiem:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • draugiem.lv
 • TwitThis

8 komentāri


 • Ir skaidrs, ka “Tralmaka problēmai” ticis pieslēgts kāds interneta cilvēks. Kurš tas varētu būt – Mednis… diez vai, pārāk aizņemts pucējot Biti Twitterī… ok, jokus pie malas.

  Lai gan koda izveide nav metafizika, līdz tam līmenim nav aizdomājies Nellijas tīms, kuru blogs šodienas radio Skonto ziņās tika nosaukts par “diena.lv alternatīvu, kas strādā pie investoru piesaistes”. Rēcīgi. Ansi, ja citadiena.lv ir diena.lv alternatīva, apsveicu tevi ar The Washington Post klonu, tu esi malacis!

 • Bruģē ceļu atpakaļ? hehe

 • neko nebruģēju :) bet kā saka – sazvērestības teorijas zeļ un plaukst vienmēr, neskatoties uz reālo situāciju :) katram savs – kam dzīve, kam teorijas :D

 • tas, ka Tralmaka problēmai kāds varētu būt pieslēgts, nemaz tik ļoti pēc joka neizskatās, jo puse intervijas teksta pilnīgi jaušami ir ar cita roku rakstīta vai labi rediģēta, bet otra – jā, šķiet pārrakstīta no viņa teiktā. taču tā vai citādi teikums par to, ka Aleksandrs nomirs ar avīzi padusē, mani aizkustināja. raugi, es arī grasos mirt tieši tāpat :) ok, tas nu tā. vajadzība pēc Tralmaka jēdzīga teksta bija sabriedusi, un intervija bija tieši laikā, kad citadiena, izsmēlusi tekošo momentu un emocijas, sāk izčākstēt, kaut gan tai vajadzētu rušināt kā vēl nekad.

 • Aleksandrs saprot, kas un kā ir jādara.
  … biju pozitīvi pārsteigts, kā satiktie bijušie kolēģi bija priecīgi mani redzēt. Super sajūta, tiešām!
  Man prieks bija satikt kolēģus, prieks parunāties un prieks saprast, ka visi esam cilvēki.

  Kaukā slimīgi saldi.
  T intervija diezgan shvaka, sākot ar draugiem.lv nemitīgo mantras skaitīšanu un beidzot ar pagalam caurredzamu melošanu.
  T izskatās pēc tāda paša ķēdes suņa kā Lemberga Jansons, tikai tas ir daudz glumāks un kretīniskāks.

 • Yeah, acīmredzot ir sāpe pasaulē, ja pašā rīta agrumā ar stipriem vārdiem tiek komentēts manā maznozīmīgajā blogā :) bet labi, ka nav vienaldzīgo. Tātad process ir būtisks. Neaizmirsīsim, ka visu pa vietām saliks laiks :)

 • butiba jau ir ljoti smiekliga – nav nekadas tralmaka problemas ir tikai darba njemeja un darba deveja attiecibas , mums lv izsenis ir bijus problema ka zurnalisti ljoti biezi aizmirst ka vini ir algoti darbinieki konkreta vieta un konkreta medija .Ločmeles kundzes gadijuma domaju ka vina vienkarsi ir sevi mazliet parvetejusi un mazliet piekritisu dombura kunga teiktajam uzcelusi sev pieminekli vel dzivai esot .Ja pieiet šai problemai racionali tad atvainojiet kada gan interese man ka darba nemejam ir zinat kas ir istenie akcionari, man galvenais ir lai man maksa algu lai mans darbs ir labi paveikts un mans darbs nespeļnu akcionariem , ja es kaut ko nespeju izpildit tad mani atlaiž vai ari ja man kaut kas nepatik es eju prom , jautajums ko ar so konfliktu velejas panakt ločmeles kundze vai lai mes lv palikusie iedzivotaji stavam ar plakatiem pie dienas un kliedzam un ludzamies nelij atgriezies????
  un seit nav runa par satura ierobezosanu vai iegrožošanu seit runa ir par skaitliem ja tiesam medijs jau ilgaku laiku strada ar zaudejumiem pat pirms pirksanas tad varbut objektivi redaktoram ir japaskatas kapec tas ta notiek
  un j aatklati runajot tad nu dienas laikrakst jau nu nebut nekad nav bijis mega politiski neitrals :) :):)
  un ja jau mes esam par atkaltibu tad kapec nelija locmele nepateica dombura kunga raidijuma kas tad ir tie mistiskie iespejamie investori no vinjas puses kas bija gatavi pirkt so fin grutibas nonakuso mediju ? taluk vieglas pardomas .
  bet citejot sis majas lapas autoru pasaule jau sniegs kautkur ir vienmer :)

 • heh, Mitjka. Paldies par domu graudiem.

pievieno savu komentāru