117 jeb par labajiem darbiem

Pirmdiena nav pati priecīgākā diena nedēļā, kad viss atsākas ar jaunu sparu  un garu. Šonedēļ paviljonā liela diena – Latvijas Nacionālā diena EXPO un attiecīgi visāda veida darbi un lietas, kas jāriktē un jākārto. Jau senāk nolēmu ierakstīt blogā katru dienu vienu labu darbu, kas ir padarīts. Šodien kā reiz tāds labs darbs gadījās – iemācīju ķīniešiem vienu vārdu angliski. Situācija – aizdevos pie šuvēja pēc savas jakas, ko biju iedevis kā paraugu. Vienojāmies, ka šodien atnāku pēc paraug jakas. Atnāku, bet jaka izrādās aizmirsusies darbnīcā. Tā nu es gaidu, gaidu, gaidu – kad tā jaka atnāks, bet jaka nenāk. Iet laiks, bet jaka arvien nenāk. Gaidu jau minūtes 40, tad saku, ka būs man jāsaņem kompensācija par šo gaidīšanu. Un šuvēja man jautā – kas tas par vārdu un kā to raksta? Es paskaidroju, viņa pieraksta un pēc mirkļa izvelk angļu ķīniešu vārdnīcu un saka man, ka vēl mācoties valodu. Paiet dažas minūtes un viņa izbrīnā iesaucas – jo ir ieraudzījusi šo vārdu vārdnīcā :)

Vēl pie šodienas labajiem darbiem varu pieskaitīt savu apņemšanos ierakstīt blogā ierakstu jau šīs pašas dienas vakarā. Lai gan Rīgā pilnā sparā iet vaļā darba diena, man ir jau vakars un pošos drīz gulēt – arī starp citu viens labs darbs – aiziet gulēt agrāk kā piemēram divos naktī – kā tas līdz šim lielākoties ir gadījies.

Rīt ir paviljona darbinieku kopsapulce, kurā apspriedīsim darāmos darbus Latvijas dienas sakarā – iziesim cauri visam scenārijam, kurā vietā ko kurš dara un kā saka būsim uzdevumu augstumos, lai ceturtdien viss veiksmīgi norisinātos.

Manuprāt – labākais notikums Latvijas dienas ietvaros būs ķīniešu – latviešu vārdnīcas atvēršana. Tas patiešām ir nozīmīgs darbs – radies 8 gadu garumā pazīstamā sinologa Pētera Pildegoviča prātā un tagad arī reāli aptaustāms. Vēl pats neesmu šo redzējis, bet pēc pāris dienām redzēšu. Mūzikas daļā intriģējošākais noteikti būs Vestarda Šimkus koncerts pieņemšanā vakapusē. Vai varēšu pabologot vai patvītot – nezinu, bet centīšos. Ja ir kāds speciāls lūgums šīs dienas sakarā – lūdzu dodiet ziņu :)

Padod ziņu saviem draugiem:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google
  • draugiem.lv
  • TwitThis

0 komentāri


  • pievieno savu komentāru

pievieno savu komentāru